Dodany: 04.11.2006 01:18|Autor:

Bliźniacy - Jason i James Sherbrooke'owie - są podobni jak dwie krople wody, ale różnią się charakterami. James, rozsądny i zrównoważony - jako starszy - jest dziedzicem rodowej fortuny. Jego serce od lat należy do Corrie, dziewczyny z sąsiedztwa, którą zna od urodzenia. Zanim zrozumieją, że są dla siebie stworzeni, i że się kochają, doświadczą wielu zabawnych i dramatycznych przygód. Towarzyszyć im będzie także niepokój o rodzinę Jamesa, której zagraża tajemniczy i nieobliczalny morderca.

[Wydawnictwo Bis, 2006]

Użytkownik: Sarla 23.03.2009 23:50 napisał(a):
Odpowiedź na: Bliźniacy - Jason i James... | olamanola
Jason i James Sherbrooke'owie to synowie sławnego Douglasa i Alex i to kontynuacja historii tej rodziny tylko teraz historia skupia się na dynach Douglasa a nie na jego bracie rozpustniku czy młodej niepokornej siostrze Sinjun :) Świetna akcja,motyw szpiegowski,rozbójniczy ale wszystko kończy się pozytywnie,jeden z braci zyskuje świetną żonę,drugi... po zawodzie miłosnym wyjeżdża szukać szczęścia z dala od domu i rodziny.
Świetnie się czyta,dużo zabawnych sytuacji ale tez naprawdę spodoba się ta książka osobom które lubią motywy szpiegowskie,zabójstwa,porwania..
Polecam :)
Czytałam spokojnie z 3 razy tą książkę bo książki które mi się podobają zyskują to że jeszcze raz i raz do nich zajrzę.