Dodany: 24.02.2004 22:04|Autor: k_ret

II edycja konkursu na najlepszą recenzję

Rusza kolejna edycja konkursu na najlepszą recenzję! Tym razem przygotowaliśmy niespodziankę dla fanów twórczości J.R.R. Tolkiena, ale inni też znajdą coś dla siebie. Dowiedz się, co można wygrać, za co przyznajemy nagrody i weź udział w naszym konkursie!

W konkursie może wziąć udział każdy zarejestrowany użytkownik BiblioNETki, który w terminie od 24 lutego do 31 marca 2004, doda do serwisu recenzję(e) do dowolnej ksiązki(ek), oraz zgłosi swój udział w konkursie wysyłając e-mail na adres redakcji - biblionetka@op.pl. List powinien zawierać imię i nazwisko, nazwę użytkownika BiblioNETki, oraz adres. Każdy uczestnik konkursu może nadesłać dowolną liczbę recenzji. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone w terminie do 15 kwietnia.

Nagrody przyznawane są w dwóch kategoriach.

Kategoria I - recenzja do książki J.R.R Tolkiena

Nagrodą w tej kategorii jest do wyboru jedna z książek J.R.R. Tolkiena - "Listy", lub "Potwory i Krytycy".

Kategoria II - pozostałe recenzje

Nagrodą w tej kategorii jest do wyboru jedna z książek - "Długie życie gorszycielki" Agaty Tuszyńskiej, lub "Zamieć" Neala Stephensona.

Fundatorem nagród jest firma CIT Engineering Polska sp z o.o.. Przewidujemy możliwość dodatkowego wyróżnienia szczególnie ciekawych tekstów. Nagrody prześlemy pocztą.

Użytkownik: k_ret 15.04.2004 22:12 napisał(a):
Odpowiedź na: Rusza kolejna edycja kon... | k_ret
II edycja konkursu na najlepszą recenzję została rozstrzygnięta! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się, które ze zgłoszonych do konkursu recenzji zostały nagrodzone.