Dodany: 04.10.2006 19:31|Autor:

Intrygujące ślady inteligentnych form życia na Księżycu, Marsie, Wenus, Merkurym, Jowiszu i Saturnie. Czy ziemski świat jest przygotowany na przyjęcie do wiadomości faktu istnienia piramid, obelisków, murów i posągów poza naszą planetą? W ciągu ostatnich lat amerykańskie i rosyjskie sondy kosmiczne sfotografowały wiele niezwykłych formacji na powierzchni Marsa, Księżyca, Wenus i Merkurego. Czy są to świadectwa, że niektóre planety i księżyce Układu Słonecznego były lub są zamieszkane przez istoty inteligentne?

David Hatcher Childress, słynny niezależny archeolog i podróżnik nazywany "prawdziwym Indianą Jonesem", poszukiwacz tajemnic przeszłości i śladów zaginionych cywilizacji w Afryce, na Bliskim i Dalekim Wschodzie oraz na wyspach Pacyfiku, w swej pasjonującej książce usiłuje dać odpowiedź na to zaskakujące pytanie.

* Piramidy na Marsie
* Księżycowe "pasy startowe"
* Bazy kosmiczne na Czerwonej Planecie
* Obeliski na Księżycu
* Marsjańskie Stonehenge
* Stukilometrowy mur na Księżycu
* Zagadkowe struktury na powierzchni Merkurego i Wenus

Sensacyjne zdjęcia udostępnione przez NASA i Rosjan, fotografie, rysunki i mapy otrzymane dzięki najnowszym obserwacjom teleskopowym oraz tajne dotychczas rezultaty amerykańskich misji na Księżyc i Marsa ukazują fascynujący świat i sugerują, że blisko Błękitnej Planety żyją istoty pozaziemskie.

[Amber, 2000]