Dodany: 03.08.2004 00:51|Autor: Sara

Wrażliwy, kochający i czuły mężczyzna

Właśnie dzisiaj skończyłam czytać tę książkę. Kierując się stereotypami, jakie dotyczą piłkarzy, np. takimi, że są mało inteligentni, byłam bardzo ciekawa, jaki jest David Beckham. Do tej pory oceniałam tylko jego powierzchowność. Jest to moim zdaniem bez wątpienia najprzystojniejszy i najsłynniejszy piłkarz na świecie.

Mogę powiedzieć, że urzekła mnie jego historia. Becks opisuje w swojej biografii wszystkie ważne wydarzenia ze swojego życia. Począwszy od gry w klubie piłkarskim, gdy był młodym chłopcem, potem, gdy był nastolatkiem, a na końcu - gdy stał się dorosłym mężczyzną - mężem i oddanym ojcem.

David bardzo dużo miejsca w książce poświęcił swojej rodzinie. W dzisiejszych czasach rzadko można mieć do czynienia z tak wrażliwym mężczyzną. Nie chodzi do klubów, nie flirtuje z innymi kobietami, jest wierny żonie, nie widzi świata poza żoną, dziećmi i piłką nożną.

Bardzo polecam tę książkę. Jest to jedna z lepszych biografii, jakie czytałam. Odsyła w niepamięć wszystkie stereotypy dotyczące piłkarzy.