Dodany: 23.07.2005 18:16|Autor: wirtualnied

Książka: www.małpa2.pl
Janda Krystyna

Tak jakbym Jandy dotykała.

Wrażenia? Jak przy pierwszej części. Niesamowite jest, by tak wspaniała aktorka, piękna, utalentowana, była tak ciepła i szlachetna. W dzisiejszych czasach to naprawdę coś wspaniałego, bo w świecie teatru i filmu wiele osób to zwyczajni megalomani.

W "www.małpie2.pl" Krystyna Janda obdarza czytelników niezwykłym zaufaniem. Prostym językiem przedstawia swoje największe miłości, znane osoby, które wzbogaciły jej życie prywatne oraz artystyczne. Ważnym wydarzeniem w tej części dziennika jest premiera "Małej Steinberg", której Krystyna Janda jest reżyserem, a także odgrywa główną rolę - dziewczynki chorej na autyzm. Jest to bardzo ważne wydarzenie w życiu autorki, dlatego często o tym pisze, co jednak nie jest absolutnie monotonne.

Ci, którzy cenią Krystynę Jandę jako aktorkę, na pewno będą delektować się każdą stroną, choć to niewiarygodnie trudne, ponieważ książka wciąga całą sobą. Polecam wszystkim. Tak po prostu. By nie myśleć o niej tylko jak o aktorce, ale również o człowieku z normalnymi, ludzkimi problemami.