Dodany: 04.06.2024 16:51|Autor: WiadomościOpiekun BiblioNETki

Nie tylko dla studenta! Sprawdź możliwości abonamentu naukowego w IBUK.pl

IBUK.pl to sklep internetowy z ebookami i audiobookami, który wyróżnia się propozycją abonamentu naukowego. To ciekawe rozwiązanie pozwalające na wypożyczenie ebooków i czytanie w specjalnym czytniku, dedykowane wszystkim, którzy pragną zdobywać wiedzę w przystępny i ekonomiczny sposób - uczniom, studentom, nauczycielom, wykładowcom, a także specjalistom z różnych dziedzin.

Abonament naukowy zapewnia dostęp do ponad 34 tysięcy ebooków, które można wypożyczać. Wybierając najdłuższy, roczny abonament, koszt wypożyczenia jednego ebooka wynosi zaledwie 3,50 zł. W zależności od długości abonamentu, limit wypożyczeń może wynosić od 5 do nawet 50 ebooków.

Tylko w ibuk.pl można wypożyczać szeroką listę tytułów od wydawców akademickich oraz specjalistycznych, które będą niezbędne podczas pisania prac naukowych czy poszerzania wiedzy przez specjalistów z zakresu prawa, administracji czy księgowości. Abonament naukowy to świetna inwestycja w rozwój osobisty i zawodowy, umożliwiająca łatwy i tani dostęp do wartościowych źródeł wiedzy. W serwisie znajdziemy unikatowy zbiór podręczników i ebooków do nauki od Wydawnictwa Naukowego PWN - ponad 2600 publikacji z różnych dziedzin, takich jak socjologia, ekonomia, matematyka, przyroda, informatyka, technika.

Abonament naukowy będzie świetnym wsparciem dla studentów medycyny oraz praktykujących specjalistów. W serwisie znajduje się imponująca kolekcja ponad 2400 ebooków medycznych, w tym publikacje od Wydawnictwa Lekarskiego PZWL. Oferta obejmuje ebooki z wielu specjalizacji m.in.: chirurgii, farmakologii, ginekologii i położnictwa, kardiologii, medycyny ratunkowej, neurologii, onkologii, rehabilitacji, anatomii, pielęgniarstwa czy fizjoterapii.

Sprawdź, co zyskasz z abonamentem naukowym w IBUK.pl! >>

Abonament naukowy w ibuk.pl to również czytnik online z wieloma funkcjami do pisania pracy naukowej - od standardowych funkcji jak wybór wielkości czcionki czy dostosowanie tekstu do wielkości ekranu, w serwisie znajdziecie jeszcze kilka ciekawych rozwiązań:

- Wyszukiwanie w tekście – bardzo przydatne rozwiązanie w momencie, gdy poszukujemy konkretnych zagadnień naukowych i nie chcemy wertować długiej naukowej publikacji;

- Tworzenie zakładek - czyli wirtualne oznaczanie stron, aby później w szybki sposób wrócić do interesującego nas zagadnienia;

- Tagi, notatki i zakreślenia - przypisywanie do fragmentów tekstu swoich uwag czy komentarzy, które pozwolą wyróżnić, przyswoić oraz uporządkować najważniejsze informacje;

- Drukowanie fragmentów wypożyczonych książek - klienci abonamentu mogą drukować fragmenty tekstów. Czytnik daje możliwość wydruku wybranej strony, rozdziału lub wybranego zakresu stron. W ramach abonamentu otrzymujemy bezpłatnie możliwość wydruku do 20% treści ebooka (o ile na taką możliwość pozwolił wydawca danej pozycji).

Jeśli lubisz się uczyć, piszesz pracę naukową lub szukasz narzędzia do skutecznego opracowywania i przyswajania informacji, to ibuk.pl i abonament naukowy jest zdecydowanie ofertą dla Ciebie. Więcej szczegółów dotyczących korzystania z abonamentu oraz poszczególnych pakietów znajdziesz pod tym linkiem

Specjalnie dla BiblioNETkowiczów przygotowaliśmy kod rabatowy, który obniży cenę wybranego abonamentu aż o 20%! Kod biblionetka jest ważny do 30 czerwca - należy go wpisać w pierwszym kroku składania zamówienia na ibuk.pl.

Artykuł sponsorowany