Dodany: 27.01.2023 15:09|Autor: WiadomościOpiekun BiblioNETki

BiblioNETkowe roboty drogowe (1)

Co się dzieje w BiblioNETce? Kilka informacji o pracach technicznych.

Wiemy, że tak samo jak my jesteście niezadowoleni i być może nawet sfrustrowani technicznymi problemami, które trawią BiblioNETkę. Pracujemy, by jak najszybciej eliminować mniejsze i większe błędy, jednak ponownie prosimy Was wszystkich o cierpliwość.

Jeśli wczoraj wieczorem mieliście kłopoty z korzystaniem z BiblioNETki - przepraszamy. Ale dobra wiadomość jest taka, że finalnie udało nam się przenieść serwis na nowy serwer. Powinno to wpłynąć na szybsze ładowanie się strony i zlikwidowanie tych chwilowych wyłączeń witryny, które czasem się zdarzają. Nowy serwer to kamień węgielny pod kolejne zmiany, w ramach których w pierwszej kolejności chcemy m.in. naprawić wyświetlanie okładek, sekcję z patronatami, a także podstawowe funkcje na kontach użytkowników. Trzymajcie kciuki ;-)

W związku ze zmianą serwera mamy do Was prośbę - jeśli w weekend zauważycie błędy, dajcie znać (pod tym wpisem lub w wiadomości prywatnej). Zakładamy, że będą to sporadyczne przypadki spowodowane tym, że zmieniają się jeszcze przekierowania w sieci. Ale jeśli coś wyłapiecie, śmiało piszcie - będziemy to weryfikować.

Dziękujemy za pomoc!

Użytkownik: wwwojtusOpiekun BiblioNETki 27.01.2023 19:36 napisał(a):
Odpowiedź na: Co się dzieje w ... | WiadomościOpiekun BiblioNETki
Czy polecanki działają? Polecanki po raz nie wiem który
Użytkownik: WiadomościOpiekun BiblioNETki 30.01.2023 07:54 napisał(a):
Odpowiedź na: Czy polecanki działają? P... | wwwojtusOpiekun BiblioNETki
Nie działają - i jest to na liście do zrobienia. Pamiętamy o tym. / Daria
Użytkownik: dot59Opiekun BiblioNETki 30.01.2023 09:26 napisał(a):
Odpowiedź na: Co się dzieje w ... | WiadomościOpiekun BiblioNETki
Tymczasem pilna (także w sensie image'u) sprawa:
trzeba by wywalić ze 20 spamowych wiadomości, które blokują forum.
Użytkownik: WiadomościOpiekun BiblioNETki 30.01.2023 10:05 napisał(a):
Odpowiedź na: Tymczasem pilna (także w ... | dot59Opiekun BiblioNETki
Dzięki. Użytkownik został zablokowany, a wszystkie utworzone przez niego wątki usunięte. / Daria