Dodany: 12.01.2023 12:03|Autor: WiadomościOpiekun BiblioNETki

Nominacje do Bestsellerów Empiku 2022

Poznaliśmy nominacje do nagrody Bestsellery Empiku 2022 - wyróżnienia przyznawanego na podstawie zakupów dokonywanych przez klientów sieci Empik. Nagrody zostaną rozdane 7 lutego.

Statuetki zostaną rozdane w wielu kategoriach: od literatury pięknej, przez różne gatunki muzyczne aż do kultury cyfrowej. Gdzie będzie można obejrzeć Bestsellery Empiku? Na kanale TVN oraz na Facebooku Empiku. Relację telewizyjną poprowadzi Marcin Prokop, a relację internetową debiutujący w tej roli: Red Lipstick Monster oraz Karol Paciorek. Start na Facebooku 7 lutego o godz. 19.45, a w TVN o godz. 20.15.

Lista nominowanych w kategorii "Książki":

Literatura piękna:
- Chołod (Twardoch Szczepan)

Kryminał i thriller:
 Brakujący element (Coben Harlan)
- Krew i popiół (Armentrout Jennifer L. (pseud. Lynn J.))
- Skarb (Marczak Weronika Anna)
- Start a Fire: Runda pierwsza (Barlińska Katarzyna (pseud. P.S. Herytiera lub Pizgacz))

Więcej informacji o nominacjach znajdziecie na stronie organizatora. Za których autorów i autorki trzymacie kciuki? A może dodaliście wybrane tytuły do listy do przeczytania? Czekamy na Wasze wrażenia!

Źródło/zdjęcie: empik.com
Opracowanie: DZ
Użytkownik: idiom1983 12.01.2023 12:25 napisał(a):
Odpowiedź na: Poznaliśmy nomin... | WiadomościOpiekun BiblioNETki
Cieszy mnie to, że dwa pierwsze miejsca na liście bestellerów w kategorii literatury pięknej zajmują książki polskich autorów.