Dodany: 25.12.2022 22:28|Autor:

Książka: Stracone szczęście
Pawłowska-Dymek Martyna
Notę wprowadził(a): OlimpiaOpiekun BiblioNETki

Kontynuacja przygód licealistów z klasy drugiej B, których mogliście poznać w pierwszym tomie zatytułowanym "Nic z tego nie zrozumiecie".

Dzięki inicjatywom Kaśki klasa zaczyna tworzyć zgraną paczkę. Jednak przeszłość dziewczyny nadal pozostaje tajemnicą. Jej konflikt z wychowawczynią, Roszkową, zaostrza się i zaczyna mieć wpływ na pozostałych uczniów.

Adam ciągle nie może sobie poradzić z tragiczną śmiercią siostry. Nieoczekiwane wsparcie okazuje mu Karina, młoda nauczycielka, w której chłopak się podkochuje. Choć oboje wiedzą, że nie mogą sobie pozwolić na bliską relację, coś ich do siebie przyciąga…

Jakub wraz z zespołem Szatnia przygotowuje się do występu na półmetku. Niepokoją go jednak zagadkowe kłótnie i niecodzienne zachowanie rodziców. Problemy domowe sprawiają, że Jakub wywołuje ostrą awanturę na próbie zespołu. Przyszłość Szatni staje pod wielkim znakiem zapytania.

Co przyniesie bohaterom zbliżający się grudzień: zgodę czy kolejne konflikty? Odpowiedzi czy nowe pytania? Szczęście czy straty?

[Wydawnictwo EmpikGo, 2022]