Dodany: 22.12.2022 16:01|Autor: WiadomościOpiekun BiblioNETki

Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku!

Drogie BiblioNETkowiczki, Drodzy BiblioNETkowicze, nadchodzi magiczny czas Świąt Bożego Narodzenia. Z tej okazji chcielibyśmy przekazać Wam kilka słów.

Przede wszystkim chcemy życzyć Wam dużo zdrowia, ciepła i odpoczynku w gronie najbliższych. Spędźcie te dni tak, jak najbardziej lubicie, w spokojnej i sprzyjającej przemyśleniom atmosferze. Niech czas Bożego Narodzenia będzie dla Was sposobnością do złapania oddechu od codziennego pędu.

Zbliżamy się też do końca roku kalendarzowego, więc pozostając w wyjątkowym klimacie wszystkim BiblioNETkowiczom życzymy jeszcze lepszego roku 2023! Wierzymy, że będzie on przepełniony spokojem, dobrocią, sukcesami i spełnianymi marzeniami, a także ciekawymi książkowymi premierami. Niech kolejne 12 miesięcy przyniesie Wam i Waszym bliskim wiele wspaniałych chwil.

Dziękujemy Wam za ostatni wspólnie spędzony rok z BiblioNETką - za Waszą aktywność, dyskusje i wsparcie, a także wszelkie uwagi. Mamy nadzieję, że 2023 będzie też przełomowym okresem dla naszego serwisu, czego życzymy sobie i Wam. ;-)

Na dokładne BiblioNETkowe podsumowanie 2022 roku przyjdzie jeszcze czas - na razie zapowiadamy redakcyjny urlop od 23 grudnia do 2 stycznia. W tym okresie nasza aktywność może być tutaj mniej intensywna (na pewno nie będzie nowych newsów), ale zachęcamy Was do:
- głosowania w wyborach BiblioNETkowej książki roku: BiblioNETkowa książka roku 2022: głosowanie!
- udziału w konkusie: KONKURS: Wygraj ksiażkę "Emily Brontë: Królestwo na wrzosowisku"!

Do usłyszenia w Nowym Roku!
Daria i Magda

Użytkownik: dot59Opiekun BiblioNETki 22.12.2022 17:17 napisał(a):
Odpowiedź na: Drogie BiblioNET... | WiadomościOpiekun BiblioNETki
Tegoż samego, czyli miłego spędzenia świątecznego czasu i Wam życzę, a na polu działalności Biblionetkowej - sfinalizowania zamiarów i przypływu nowych sił, dzięki którym uda się pokonać przeszkody!
Użytkownik: idiom1983 22.12.2022 17:50 napisał(a):
Odpowiedź na: Drogie BiblioNET... | WiadomościOpiekun BiblioNETki
Wesołych Świąt Bożego Narodzenia, przy choince i w gronie najbliższych, a także Szczęśliwego, obfitującego w liczne sukcesy Nowego 2023 Roku dla wszystkich BiblioNETkowiczów życzy Krzysztof!
Użytkownik: Meszuge 24.12.2022 08:40 napisał(a):
Odpowiedź na: Drogie BiblioNET... | WiadomościOpiekun BiblioNETki
Zdrowych, spokojnych, pełnych rodzinnego ciepła świąt Bożego Narodzenia życzę całej ekipie. Chwilowego choćby odpoczynku od codziennego zabiegania oraz obowiązkowego czytania, poprawiania i cenzurowania.
Użytkownik: sowa 31.12.2022 22:07 napisał(a):
Odpowiedź na: Drogie BiblioNET... | WiadomościOpiekun BiblioNETki
Wszystkim tutaj życzę dobrego, spokojnego, życzliwego dla ludzi i zwierząt 2023 roku.
Użytkownik: fugare 31.12.2022 22:17 napisał(a):
Odpowiedź na: Wszystkim tutaj życzę dob... | sowa
Dołączam się do tych życzeń razem z moim już głuchym (na szczęście!) psem.