Dodany: 16.08.2022 11:18|Autor: WiadomościOpiekun BiblioNETki

"Księga Tatr" książką sierpnia!

I wszystko jasne! Rywalizację w cieniu gór o tytuł sierpniowej książki miesiąca wygrała propozycja autorstwa Jalu Kurka, "Księga Tatr".

W sierpniu wybory książki miesiąca odbyły się w jednym połączonym etapie, bez dodatkowego pojedynku pomiędzy najpopularniejszymi propozycjami. Na "Księgę Tatr" oddaliście najwięcej głosów, choć zaledwie o włos ta pozycja pokonała inne interesujące tytuły: Czarodziejska góra (Mann Thomas (Mann Tomasz)) oraz Dotknięcie pustki (Simpson Joe). Zwycięski tytuł zgłosiła dot59Opiekun BiblioNETki i to ona wybierze motyw zabawy w kolejnym miesiącu - gratulacje! ;-)

Odsyłamy Was do uzasadnienia zgłoszenia tej propozycji autorstwa dot59Opiekun BiblioNETki - w nieco dłuższej formie: Powtórne spotkanie z "Księgami Tatr" (zamiast recenzji).

Kto z Was wróci do tego tytułu w najbliższych tygodniach? A kto z Was postanowi przeczytać po raz pierwszy "Księgę Tatr"? Czekamy na Wasze wrażenia po sierpniowym głosowaniu! ;-)

Więcej informacji: Wybieramy książkę sierpnia!
Dotychczasowe wybory: BiblioNETkowa książka miesiąca: wybory 2022

Zdjęcie okładki: granice.pl