Dodany: 2022-07-29 09:54|Autor: WiadomościOpiekun BiblioNETki

3 osoby polecają ten tekst.

KONKURS: Wakacje z Muminkami

Konkurs! Do wygrania nasza BiblioNETkowa książka lipca, czyli "Tatuś Muminka i morze" autorstwa Tove Jansson. Co należy zrobić, by mieć szansę na jej zdobycie?

Należy w komentarzu pod tym wpisem odpowiedzieć na pytanie: Którego bohatera z serii książek o Muminkach zabrał(a)byś na wspólny wakacyjny wyjazd i dlaczego?

Na Wasze odpowiedzi czekamy do 21 sierpnia do końca dnia. Spośród zgłoszeń konkursowe jury wybierze jedną wypowiedź, którą nagrodzi książką "Tatuś Muminka i morze", przekazaną nam przez Wydawnictwo Nasza Księgarnia (dziękujemy!).

Powodzenia! ;-)

Regulamin konkursu: Regulamin konkursu "Wakacje z Muminkami"

Przeczytaj komentarze
ilość komentarzy: 5
Użytkownik: margines 2022-07-29 10:48 napisał(a):
Odpowiedź na: Konkurs! Do wygr... | WiadomościOpiekun BiblioNETki
Zachęcam wszystkich też do wzięcia udziału w zabawie i... Spotkajmy się u Muminków :)
Użytkownik: OlimpiaOpiekun BiblioNETki 2022-07-29 11:00 napisał(a):
Odpowiedź na: Konkurs! Do wygr... | WiadomościOpiekun BiblioNETki
Zabrałabym Mamusię Muminka, bo obie lubimy torebki :)
Użytkownik: Asienkas 2022-07-31 14:49 napisał(a):
Odpowiedź na: Konkurs! Do wygr... | WiadomościOpiekun BiblioNETki
Z Muminków najbardziej lubię Małą Mi i właśnie zastanawiam się, czy to dobra kompanka na wakacje. I stwierdzam, że tak. Bo zawsze szczerze przedstawi mi plusy i minusy zaplanowanych atrakcji. Myślę, że przy niej nie zmarnowałabym dnia na nietrafione wypady.
Użytkownik: fugare 2022-07-31 22:19 napisał(a):
Odpowiedź na: Konkurs! Do wygr... | WiadomościOpiekun BiblioNETki
Emocje, które zawsze towarzyszą wyprawom, nawet tym wakacyjnym, czasami mnie przerastają, więc najchętniej to ja zabrałabym się z Włóczykijem, który nie ma z tym żadnych problemów. Tylko, czy on chciałby mnie wziąć ze sobą?
Użytkownik: bobogumizelka 2022-08-02 21:00 napisał(a):
Odpowiedź na: Konkurs! Do wygr... | WiadomościOpiekun BiblioNETki
Na wakacyjny wyjazd zabrałabym oczywiście Włóczykija. Nie tylko dlatego, że byłby oczywiście przygotowany, zaopatrzony w namiot, ciepły płaszcz i kapelusz oraz harmonijkę do przygrywania wieczorami. Przede wszystkim dlatego, że Włóczykij to moja pierwsza miłość, gdy byłam małą dziewczynką to chciałam, żeby się ze mną ożenił...