Dodany: 28.07.2022 11:56|Autor: WiadomościOpiekun BiblioNETki

Jesienne Targi Książki w Warszawie już we wrześniu!

Fundacja Historia i Kultura, organizator m.in. Targów Książki w Warszawie, Pleneru Literackiego w Gdyni i Targów Książki Historycznej, zaprasza wydawców do udziału w Jesiennych Targach Książki, które odbędą się w dniach 15-18 września 2022 r. w Arkadach Kubickiego i Ogrodach Zamku Królewskiego w Warszawie.

Targi będą połączeniem festiwalu literackiego z bogatym programem spotkań autorskich i dyskusji literackich z rozbudowaną częścią targową, w niezwykle atrakcyjnym, lubianym przez mieszkańców stolicy i turystów miejscu. Targi zastąpią Plener Literacki w Warszawie, który odbywał się w Ogrodzie Saskim.

Udział w targach m.in. potwierdzili już: Agora, Bellona, Copernicus Center Press, Granna, Kameleon, Księży Młyn Dom Wydawniczy, Mała Kurka, Media Rodzina, Mandioca, Ośrodek Karta, Przegląd – Fundacja Oratio Recta, Purple Book, Samowydawcy.pl, SILVER oficyna wydawnicza, Soliton – Wydawnictwo Muzyczne, Świat Książki, timof comics, Tu się czyta – Buka, Format, Tako, Albus, Druganoga, W.A.B., Wilga, Wydawnictwo Debit, Wydawnictwo Dwie Siostry, Wydawnictwo IPN, Wydawnictwo Lira, Wydawnictwo LTW, Wydawnictwo Miejskie Posnania, Wydawnictwo Mięta, Wydawnictwo Nasza Księgarnia, Wydawnictwo Nocą, Wydawnictwo Sejmowe, Wydawnictwo Sonia Draga i Vesper.

Wstęp na to wydarzenie, tak jak na wszystkie imprezy organizowane przez Fundację, jest bezpłatny.

Źródło: wydawca.com.pl/rynek-ksiązki.pl
Zdjęcie: wydawca.com.pl