Dodany: 14.06.2022 20:30|Autor: linuxuser85

Książki i okolice> Książki w ogóle

Moja amatorska powieść fantasy z motywem smoków

Jako początkujący amator, piszący po godzinach, chciałbym przedstawić efekt czteroletniej pracy-moją pierwszą, pełną smoków, powieść fantasy: Smoczy Mędrcy: Kroniki Zuvalonu. Jeśli wśród Państwa są miłośnicy smoków, i/lub szeroko pojętej klasycznej fantastyki typu magia i mecz, serdecznie zapraszam do lektury.

Opis książki nie zdradzający fabuły (blurb):

W pięknej krainie zwanej Zuvalonem przez tysiące lat pokoju i równowagi strzegły dobre i szlachetne smoki zwane Smoczymi Mędrcami. Zły i przebiegły czarnoksiężnik, przybywszy z innego wymiaru, postanowił okryć ten świat wiecznym mrokiem. Jego pojawienie się było równie tajemnicze jak zniknięcie wkrótce po tym Smoczych Mędrców, których miejsce na niebie zajęły przerażające mroczne upiory siejące wszędzie śmierć. Hordy orków panoszyły się bezkarnie po całej krainie. Rozproszone armie elfów, ludzi i krasnoludów nie mogły zdziałać nic. Sytuacja wydawała się beznadziejna, jednak krąży legenda, że daleko na zachód od Zuvalonu, za wielkim i niespokojnym morzem znajduje się smocza wyspa, kolebka Smoczych Mędrców. Tylko zjednoczone królestwa z pomocą smoków mogą wspólnie pokonać wroga. Cała nadzieja w młodym pół-elfie. Czy mimo przeciwności losu odnajdzie tę wyspę, sprowadzi smoki i ocali swój świat nim nastanie nieprzenikniona ciemność?

Książka niedługo będzie dostępna m.in. na Virtualo.pl Aktualnie można ją kupić tutaj:

Można przed zakupem przeczytać za darmo doyć spory fragment.

Zapraszam również do odwiedzenia Facebooka i strony poświęconej książce:

Zdaję sobie sprawę z tego, iż z pewnością nie jest to dzieło pozbawione wad, gdyż jest to publikacja niskobudżetowa. Jej głównym celem jest podzielenie się z Czytelnikami historią w niej przedstawioną i zarazem zaproszenie do otwarcia drzwi uniwersum Zuvalonu. Mam nadzieję, że uda mi się zaciekawić treścią choć wąskie grono Odbiorców.