Dodany: 15.05.2022 17:13|Autor: Semm

Czytatnik: Moje rekomendacje

1 osoba poleca ten tekst.

Polecam!

Ilona Andrews to duet pisarski, który wie, jak zainteresować czytelników, a w szczególności fanów urban fantasy! Naczytałam się wielu zachwytów dotyczących nowej serii autorów i spokojnie mogę się pod nimi wszystkimi podpisać. Pierwszy tom cyklu Ukryte dziedzictwo zachwycił mnie i wciągnął niesamowicie. Świat przedstawiony jest niesamowicie ciekawy, opierający się na pomyśle, że w wyniku opracowania przed dziesięcioleciami pewnego serum, część społeczeństwa nabrała szczególnych zdolności, a z biegiem czasu utworzyli oni dzięki pomocy tych umiejętności potężne, bogate rody, niemal arystokratyczne. Elementy fantastyczne dostarczają tej powieści naprawdę wielkiego kopa. “Płoń dla mnie” opowiada o śledztwie związanym z pewnym piromanem, a akcja jest szybka i wciągająca. Do tego mamy jeszcze rewelacyjnych bohaterów, dzięki którym fabuła po prostu porywa czytelnika. Najważniejsza jest oczywiście główna bohaterka, Nevada, która twardo stąpa po ziemi, jest profesjonalistką w swoim zawodzie detektywa, a dodatkowo ma ciekawych członków rodziny. W dodatku Fabryka Słów postanowiła porozpieszczać czytelników i wydała ten tytuł w dwóch wersjach okładki. Ogromnie polecam Wam lekturę tej powieści! Rewelacja!
Płoń dla mnie (Andrews Ilona (właśc. Gordon Ilona, Gordon Andrew))