Dodany: 21.01.2022 10:54|Autor: WiadomościOpiekun BiblioNETki

"Odyseja" książką stycznia!

I wszystko jasne! Waszymi głosami wybraliśmy książkę stycznia BiblioNETki! Została nią "Odyseja" Homera.

W pierwszym głosowaniu na książkę miesiąca w naszym serwisie zwyciężyła Odyseja (Homer (Homerus)). Do rywalizacji zgłosiliście także W obronie syna (Landay William) oraz Droga do zniewolenia (Hayek Friedrich August von).

W kolejnym tygodniu pochylimy się nad tym klasykiem literatury, a Was już dziś zachęcamy do odświeżenia sobie tej pozycji i wymiany myśli w komentarzach!

Autor: DZ

Użytkownik: LouriOpiekun BiblioNETki 21.01.2022 12:37 napisał(a):
Odpowiedź na: I wszystko jasne! Waszy... | WiadomościOpiekun BiblioNETki
Eee, ja tylko z jednym pytańkiem – w sumie to w głosowaniu był remis – i to tylko, jeśli za głos "za Odyseją" uznamy głosowanie Chomika na jej autora ;) Co więc z Hayekiem?
Użytkownik: wwwojtusOpiekun BiblioNETki 21.01.2022 13:03 napisał(a):
Odpowiedź na: Eee, ja tylko z jednym py... | LouriOpiekun BiblioNETki
A głosy z Facebooka policzyłeś? :-)
Użytkownik: WiadomościOpiekun BiblioNETki 21.01.2022 13:18 napisał(a):
Odpowiedź na: Eee, ja tylko z jednym py... | LouriOpiekun BiblioNETki
@Louri - Głos Chomika został uznany, myślę, że wola oddania głosu na "Odyseję" w tym komentarzu była wyraźna ;-) W głosowaniu na www "Odyseja" wygrała jednym głosem - jeden głos na Hayeka został oddany już po czasie przeznaczonym na głosowanie (20.01, g. 23:59). Ale dziękuję za czuwanie i weryfikację. / Daria
Użytkownik: benzmanOpiekun BiblioNETki 21.01.2022 20:38 napisał(a):
Odpowiedź na: I wszystko jasne! Waszy... | WiadomościOpiekun BiblioNETki
Bardzo fajny pomysł z tym cyklem Biblionetkowej książki miesiąca. Kilka miesięcy wstecz chodził mi po głowie pomysł na akcję czytelniczą, gdzie użytkownicy wybieraliby na każdy miesiąc konkretnego autora, i kto chętny czytałby jakąś jego książkę w tym miesiącu, a w dedykowanym wątku można byłoby dzielić się wrażeniami z lektury. Ciekaw byłem jakich 12 autorów byśmy wybrali. Pomysł wybrania konkretnej książki miesiąca nie mniej świetny. Mam nadzieję, że kolejne głosowania będą się cieszyły dużo większą frekwencją.
Homerowi gratuluję!
;-)
Użytkownik: WiadomościOpiekun BiblioNETki 24.01.2022 07:53 napisał(a):
Odpowiedź na: Bardzo fajny pomysł z tym... | benzmanOpiekun BiblioNETki
Bardzo ciekawy pomysł - na pewno do realizacji na łamach BiblioNETki! ;-) Jestem równie ciekawa, jak wyglądałaby finalna lista 12 autorów - myślę, że mogłaby być bardzo zaskakująca :-D / Daria