Dodany: 2021-11-25 18:02|Autor: Semm

Czytatnik: Moje rekomendacje

Szamański twist - Aneta Jadowska

Długo musieliśmy czekać na finałowy tom przygód Witkaca. W końcu jednak nadeszła premiera "Szamańskiego twista", więc z wielką ochotą się za niego zabrałam. I się nie rozczarowałam – Aneta Jadowska zdecydowanie trzyma formę. Książka obfituje w wydarzenia, nieustannie coś się dzieje, wiele tu zwrotów akcji, a liczne wątki przeplatają się i sprawiają, że nie da się nudzić. Wszystko w towarzystwie ciekawych, barwnych i charakternych bohaterów, obok których nie można przejść obojętnie. W „Szamańskim twiście” pojawiają się też nowe postacie - Cy i Isa świetnie pasują do historii. Całość jest napisana z humorem, dzięki czemu nawet najcięższe tematy można bez trudu przełknąć. Powieść czyta się błyskawicznie i serdecznie ją polecam! Całą seria zasługuje na uwagę, prezentując ciekawe ujęcie pomysłu na lokalny szamanizm oraz wgląd do znanego już uniwersum. Protip: od tej trylogii można zacząć także nie znając innych książek Anety Jadowskiej. Polecam! :)
Szamański twist (Jadowska Aneta)