Dodany: 04.11.2021 12:09|Autor: OlimpiaOpiekun BiblioNETki

Podziękowania dla Biblionetkołaja 2021 r.

Tylko w tym wątku wysyłamy informację, że otrzymaliśmy prezent.
A tutaj więcej informacji o akcji: Biblionetkołaj 2021 r.
Użytkownik: Kakyuu 10.11.2021 12:55 napisał(a):
Odpowiedź na: Tylko w tym wątku wysyłam... | OlimpiaOpiekun BiblioNETki
Ktoś musi być pierwszy :)
Chciałam podziękować chorzowskiemu Biblionetkołajowi za Nikt nie idzie (Małecki Jakub [pisarz]). Akurat wróciłam od dentysty, gdy przyszła paczka - co od razu wywołało uśmiech na twarzy :) Ślę uściski!!!
Użytkownik: wwwojtusOpiekun BiblioNETki 10.11.2021 15:08 napisał(a):
Odpowiedź na: Tylko w tym wątku wysyłam... | OlimpiaOpiekun BiblioNETki
Właśnie odebrałem od kuriera miły prezent od Mikołaja Netowicza: Heretycy, buntownicy, wizjonerzy: 22 podróże z największymi umysłami naszych czasów (antologia; Jałochowski Karol, Leggett Anthony, Ekert Artur i inni)

Bardzo serdecznie dziękuję, również za życzenia :-)

PS. Książkę już skonfiskowała żona i wkomponowała do swojego stosiku przyłóżkowego...
Użytkownik: minutka 10.11.2021 20:14 napisał(a):
Odpowiedź na: Tylko w tym wątku wysyłam... | OlimpiaOpiekun BiblioNETki
Wielkie dzięki Mikołaju z Chorzowa za książkę, na którą polowałam od lat :))) Moją świąteczną lekturą będzie:
Urodził go "Niebieski Ptak" (Grodzieńska Stefania (pseud. Ney Stefania))
Użytkownik: dot59Opiekun BiblioNETki 12.11.2021 16:36 napisał(a):
Odpowiedź na: Tylko w tym wątku wysyłam... | OlimpiaOpiekun BiblioNETki
Mnie obdarował jeden Biblionetkołaj w dwóch osobach, przybyły ponoć z Grodu Kraka, aż trzema tytułami:
Dziennik roku chrystusowego (Dehnel Jacek),
Falbanki (Siesicka Krystyna),
i Dzikie mieso (Pilot Marian) (a skąd Ty, Biblionetkołaju, wiedziałeś, że ja lubię stylizacje gwarowe, i że sobie teraz będę głowę łamać, z którego zakątka Polski które zdanie pochodzi?).
Dzięki!
Użytkownik: obserwatorka 13.11.2021 17:21 napisał(a):
Odpowiedź na: Tylko w tym wątku wysyłam... | OlimpiaOpiekun BiblioNETki
I ja się przyłączam do podziękowań dla Biblionetkołajów!
Dziękuję dwóm, kochanym Mikołajom z Krakowa za:
Wakacje Mikołajka (Goscinny René)
i za Przeklęta krew (Maurier Daphne du)
A także dziękuję Wspaniałej Mikołajce ze Śląska za:
J jak jastrząb (Macdonald Helen)
Użytkownik: lutek01 13.11.2021 23:38 napisał(a):
Przyłączam się do podziękowań
Dziękuję serdecznie Biblionetołajce śląsko-beskidzkiej za Zatyrani: Reportaż o najgorzej płatnych pracach (Bloodworth James)
oraz Biblionetkołajce krakowsko-podkarpackiej za Gra Geralda (King Stephen (pseud. Bachman Richard, Evans Beryl)) oraz
Odłamek (Fitzek Sebastian)
Thriller, horror i reportaż o bardzo intrygującym tytule. Ciekawe zestawienie :-)
Bardzo Wam dziękuję.
Użytkownik: misiak297 13.11.2021 23:39 napisał(a):
Odpowiedź na: Tylko w tym wątku wysyłam... | OlimpiaOpiekun BiblioNETki
Ogromnie dziękuję Mikołajce Śląskiej za Jak wytresować lorda: O elitarnych szkołach z internatem (Renton Alex). Ależ ja jestem ciekaw tej książki!

Dziękuję także Mikołajce Kwiatowej za Biedni ludzie (Dostojewski Fiodor (Dostojewski Teodor)) oraz za Dolores Claiborne (King Stephen (pseud. Bachman Richard, Evans Beryl))! Miło będzie wrócić i do jednego i do drugiego pana:)

Coraz bliżej Święta!
Użytkownik: OlimpiaOpiekun BiblioNETki 15.11.2021 12:16 napisał(a):
Odpowiedź na: Tylko w tym wątku wysyłam... | OlimpiaOpiekun BiblioNETki
Moje zaskoczenie dzisiaj było ogromne. Wróciłam ze spaceru i czekała na mnie koperta z książką Pijane banany (Šabach Petr) - nie wiem skąd, bo pracownicy poczty tak przybili pieczątki, że nic nie widać... Nikt nie pytał o mój adres, więc to było dla mnie ogromne zaskoczenie!

Bardzo dziękuję mojemu Biblionetkołajowi i ślę serdeczne pozdrowienia.
Użytkownik: Akrim 15.11.2021 12:43 napisał(a):
Odpowiedź na: Tylko w tym wątku wysyłam... | OlimpiaOpiekun BiblioNETki
Nie wiem, gdzie zatrzymał się Biblionetkołaj, aby wrzucić podarunek do skrzynki pocztowej, bo stempelek niewyraźny (Pyszno? Pyszna?, a może Byszno?).
W każdym razie serdecznie dziękuję za prezent i życzę Ci miłych, radosnych i zaczytanych świąt. :)

Pasażerka (Posmysz Zofia)
Użytkownik: Panterka 15.11.2021 19:55 napisał(a):
Odpowiedź na: Tylko w tym wątku wysyłam... | OlimpiaOpiekun BiblioNETki
Dziękuję Mikołajowi Netowiczowi z Katowic za Serce dla sprawy (Tey Josephine (właśc. MacKintosh Elizabeth))
Normalnie się wzruszyłam bo tej brakowało mi do kolekcji!
Użytkownik: Stephanie 16.11.2021 12:37 napisał(a):
Podziękowania dla Biblionetkołajki z Kielc za powieść
Kurtyzana z Wenecji (Dunant Sarah)
i przemiłe do niej dodatki oraz życzenia.
Użytkownik: jolekp 16.11.2021 16:04 napisał(a):
Odpowiedź na: Tylko w tym wątku wysyłam... | OlimpiaOpiekun BiblioNETki
Bardzo dziękuję niezawodnym krakowskim Mikołajom za Kuzynka Bietka (Balzac Honoré de (Balzak Honoriusz)) i Jędza (Orzeszkowa Eliza) oraz przesłodki magnesik z kotkiem (a właściwie z Harrym Kotterem:))
Użytkownik: joanna86 16.11.2021 22:45 napisał(a):
Odpowiedź na: Tylko w tym wątku wysyłam... | OlimpiaOpiekun BiblioNETki
Serdeczne podziękowania dla Mikołajki z Wrocławia za książkę Jak zawsze (Miłoszewski Zygmunt) oraz dla Mikołajki z Bogorii za Stara baśń: Powieść z IX wieku (Kraszewski Józef Ignacy (pseud. Bolesławita Bogdan, Bolesławita B.)) Pozdrawiam gorąco!!!
Użytkownik: miłośniczka 17.11.2021 11:18 napisał(a):
Odpowiedź na: Tylko w tym wątku wysyłam... | OlimpiaOpiekun BiblioNETki
Najdroższy Mikołaju z Katowic! Właśnie odebrałam z rąk listonosza przemiłą niespodziankę! Dzięki Ci ogromne za Cyfrowa demencja: W jaki sposób pozbawiamy rozumu siebie i swoje dzieci (Spitzer Manfred) - nawet nie wiesz, jak się cieszę! Będzie czytane! :D
Użytkownik: @nat@ 17.11.2021 11:31 napisał(a):
Odpowiedź na: Tylko w tym wątku wysyłam... | OlimpiaOpiekun BiblioNETki
Ogromne podziękowania dla Biblionetkołaja ze Staszowa za Anioły i demony (Brown Dan) oraz Mamo, wróć! (Hardcastle Michael) . Niesamowicie miła niespodzianka, wspaniały prezent na rozpoczęcie dnia :) Do tego śliczna kartka z życzeniami i od razu uśmiech na dzień dobry wykwita :) Bardzo, bardzo dziękuję i życzę samych wspaniałości pod choinką oraz w skrzynce pocztowej :D
Użytkownik: Anna125 17.11.2021 15:46 napisał(a):
Odpowiedź na: Tylko w tym wątku wysyłam... | OlimpiaOpiekun BiblioNETki
Drogi, Mikołaju Netowiczu, nie wiem, czy chociaż wyobrażasz sobie, jak bardzo ucieszyłam się i jednocześnie zdumiałam, widząc książkę Gadacza, właśnie tę, którą skąpiłam sobie kupić.
Za dużo wydaję na tzw. fiu-bździu, w tym niestety a martwi mnie inflacja tym niestety mieści się i budżet na książki. Zresztą półek nie starcza i zarastam w stosiki, choć może nie przejmowałabym się tym tak bardzo, gdyby nie fakt, że pokrywają się kurzem.
Nie nadążam z czytaniem.

Jeszcze raz bardzo dziękuję i dygam głęboko, skłaniając głowę w serdecznym pozdrowieniu i w obliczu Twojej domyślności. ;-)
O ulotności życia (Gadacz Tadeusz)
Użytkownik: misiak297 18.11.2021 13:15 napisał(a):
Odpowiedź na: Drogi, Mikołaju Netowiczu... | Anna125
Dziękuję miłej Mikołajce za Kontury (Cusk Rachel). Pora wziąć się się za powtórkę:) Ciekaw jestem, jak teraz odbiorę tę książkę.
Użytkownik: Stephanie 18.11.2021 13:53 napisał(a):
Odpowiedź na: Tylko w tym wątku wysyłam... | OlimpiaOpiekun BiblioNETki
Wielce szanowny Biblionetkołaj, choć z Katowic, ale właśnie sprawił, że rzucam wszystko i wyjeżdżam (literacko) w Bieszczady, a to za sprawą
Opowieści bieszczadzkie: Nieludzki doktor (Janicki Jerzy (pseud. Jurek Andrzej))
Bardzo dziękuję!
Użytkownik: lutek01 18.11.2021 13:58 napisał(a):
Odpowiedź na: Tylko w tym wątku wysyłam... | OlimpiaOpiekun BiblioNETki
Drogiej Mikołajce z dalekiej Azji dziękuję za Tamtego ranka, kiedy po nas przyszli: Depesze z Syrii (Giovanni Janine di)
Ty wiesz, co dobre. :-)
Użytkownik: wwwojtusOpiekun BiblioNETki 18.11.2021 18:54 napisał(a):
Odpowiedź na: Tylko w tym wątku wysyłam... | OlimpiaOpiekun BiblioNETki
Poszedłem dziś na pocztę odebrać awizo, ale zostałem kompletnie zaskoczony i oczywiście bardzo się ucieszyłem, bo czekały na mnie aż cztery paczki i pięć książek + dodatki!

Bardzo serdecznie dziękuję wszystkim wcieleniom Mikołajów za moc prezentów oraz wiele życzeń.
- Mikołajom z Karkowa za Wszystko dla naszych zmarłych: Opowieści tych, co zostają (Despret Vinciane)
- Biblionetkołajce z Kielc i pomocnym zwierzakom za Igrzyska śmierci (Collins Suzanne) (przejęła córka)
- tajemniczemu nadawcy z Pysznej(?) za Gambit królowej (Tevis Walter S.)
- Biblionetkałojwi ze Staszowa(?) za aż dwie książki Adam w Edenie (Fuentes Carlos) oraz Rozważna i romantyczna (Austen Jane)

Wielkie dzięki wszystkim!
Użytkownik: Kakyuu 18.11.2021 19:13 napisał(a):
Odpowiedź na: Tylko w tym wątku wysyłam... | OlimpiaOpiekun BiblioNETki
I kolejne prezenty ze Śląska do mnie przywędrowały! Dziękuję pięknie Biblionetkowej Mikołajce za Romans wszechczasów (Chmielewska Joanna (właśc. Kühn Irena)) i Stangret jaśnie pani (Fleszarowa-Muskat Stanisława).
Tyle radości na L4 :)
Użytkownik: verdiana 18.11.2021 22:24 napisał(a):
Odpowiedź na: Tylko w tym wątku wysyłam... | OlimpiaOpiekun BiblioNETki
I do mnie też przywędrował Biblionetkołaj! Tajemniczy bardzo, bo nie dało się nic rozczytać, adres sprytnie zamaskowany czarnym markerem. :D Ale radość ogromna! Dostałam:
Dobra świnka, dobra: Niezwykłe życie Christophera Hogwooda (Montgomery Sy)
Rówieśniczki (Tubylewicz Katarzyna)

Dziękuję!
I odzdrawiam serdecznie! <3
Użytkownik: @nat@ 19.11.2021 14:18 napisał(a):
Odpowiedź na: Tylko w tym wątku wysyłam... | OlimpiaOpiekun BiblioNETki
Ostatnie czego bym się spodziewała to, że tak szybko przyjdzie mi tu znowu coś napisać! Radość i zaskoczenie z rana przeogromne :D
Bardzo gorąco dziękuję Mikołajce z Kielc (i jej wiernym zwierzakom!) za Ci koszmarni Celtowie (Deary Terry) oraz Ci niesamowici Egipcjanie (Deary Terry) . Nie mogę się doczekać lektury, uwielbiam tą serię! Dziękuję za książki, niespodziankę, piękną kartkę, zakładki i magnesik, który od razu znalazł swoje miejsce na lodówce :)
Wszystkiego dobrego nie tylko na Święta dla Ciebie Mikołajko, Kota i Psa :D
Użytkownik: obserwatorka 19.11.2021 15:02 napisał(a):
Odpowiedź na: Tylko w tym wątku wysyłam... | OlimpiaOpiekun BiblioNETki
Ogromnie dziękuję miłej Mikołajce z Pysznej Stalowej Woli ;) za: Trafiona - zatopiona (Fryczkowska Anna)
Cieszę się bardzo, bo lubię tę autorkę :)
Użytkownik: yeltet 19.11.2021 17:57 napisał(a):
Odpowiedź na: Tylko w tym wątku wysyłam... | OlimpiaOpiekun BiblioNETki
Bardzo dziękuję Mikołajowi zero waste;)) z Tych za książkę Wanna z kolumnadą Springera oraz jak co roku ;)) dziękuję kochanej Biblionetkołajce i jej wiernym, zwierzęcym pomocnikom za książkę Śniadanie u Tiffany'ego Capote oraz prezencik.

Jesteście wszyscy niemożliwi:) Uwielbiam tę akcję i bardzo się cieszę, że w tym roku ruszyła i mogę brać w niej udział:))

Użytkownik: Kakyuu 19.11.2021 18:22 napisał(a):
Odpowiedź na: Tylko w tym wątku wysyłam... | OlimpiaOpiekun BiblioNETki
Zaczynam się czuć na na śląskim spotkaniu Mikołajkowym :) Tym razem odwiedził mnie Mikołaj z Tychów i obdarował Źle urodzone: Reportaże o architekturze PRL-u [2012] (Springer Filip). Pięknie dziękuję!
Użytkownik: verdiana 19.11.2021 20:53 napisał(a):
Odpowiedź na: Tylko w tym wątku wysyłam... | OlimpiaOpiekun BiblioNETki
Naszukałam się tego wątku jak dzika i wiem, że nie tylko ja, więc wrzucam link i tu, żeby było łatwiej znaleźć. :)

Biblionetkołaj 2021 r.
Użytkownik: Marylek 19.11.2021 23:43 napisał(a):
Odpowiedź na: Naszukałam się tego wątku... | verdiana
Już jest link w pierwszym poście :)
Użytkownik: tynulec 19.11.2021 23:12 napisał(a):
Odpowiedź na: Tylko w tym wątku wysyłam... | OlimpiaOpiekun BiblioNETki
Serdecznie dziękuję Mikołajowi za Za głosem Sangomy (Podolecka Agnieszka). Niestety nie wiem skąd paczka przyszła, bo pieczątka na kopercie jest zupełnie nieczytelna... ale w środku znalazłam list, za który bardzo, bardzo dziękuję ;)
Użytkownik: OlimpiaOpiekun BiblioNETki 20.11.2021 12:34 napisał(a):
Odpowiedź na: Tylko w tym wątku wysyłam... | OlimpiaOpiekun BiblioNETki
Mikołajko wrocławska raz jeszcze dziękuję za książkę God food: Boska kuchnia Malki Kafki (Kafka Malka) - nawet nie wiem ile w tym roku dostałam od Ciebie książek, ale każda jest ciekawa, warta uwagi i każda przeglądana jest nie tylko przeze mnie, ale też przez młodego, który kocha nie tylko swój księgozbiór, ale mój też. :)

Przesyłam całusy.
Użytkownik: Neska 21.11.2021 20:20 napisał(a):
Serdecznie dziękuję Biblionetkołajowi Nadmorskiemu (Gdańsk? )za książkę:
Ursula K. LeGuin "Nie ma czasu. Myśli o tym , co ważne".

Idealna pozycja dla osoby, która czasem lubi popaść w zadumę🙄

Pozdrawiam:)
Użytkownik: Kakyuu 22.11.2021 14:10 napisał(a):
Kolejny książkowy prezent!
Dziękuję Mikołajowi z Warszawy za Mamy morderstwo w Mikołajkach (Matyszczak Marta). I tak, wygląda na to, że byłam grzeczna, Mikołaju :) Uściski!
Użytkownik: Anna125 23.11.2021 11:28 napisał(a):
Odpowiedź na: Tylko w tym wątku wysyłam... | OlimpiaOpiekun BiblioNETki
Biblionetkołaju ze Śniegowa! Piękną książkę podarowałeś, nieznaną mi zupełnie. A Sylvia jest tam obecna.
Bardzo dziękuję! :-) A książeczka już przeczytana.
Garnitur na każdą okazję (Plath Sylvia)
Użytkownik: jolekp 23.11.2021 15:46 napisał(a):
Odpowiedź na: Tylko w tym wątku wysyłam... | OlimpiaOpiekun BiblioNETki
Bardzo dziękuję kochanej krakowskiej Mikołajce za Kwestia ceny (Miłoszewski Zygmunt), miłą kartkę z życzeniami i uroczą choinkę:)
Użytkownik: Kakyuu 23.11.2021 17:17 napisał(a):
Odpowiedź na: Tylko w tym wątku wysyłam... | OlimpiaOpiekun BiblioNETki
Mikołajce z Rybnika ( i znów Śląsk! :D) dziękuję pięknie za Fuerte (Bajon Kasper). Buziaki!
Użytkownik: tweety008 23.11.2021 18:09 napisał(a):
Odpowiedź na: Tylko w tym wątku wysyłam... | OlimpiaOpiekun BiblioNETki
Kochany Biblionetkołaju z Kielc(?)
Bardzo dziękuję, że pamiętałeś że byłam wyjątkowo grzeczna w tym roku :)
Saszeńka (Sebag Montefiore Simon) sprawiła mi ogromną radość! O tym, że NAPRAWDĘ istniejesz świadczy również fakt, że oprócz książki znalazłam też koci magnes i zakładkę!! No bo któż inny wiedziałby, jaką kociarą jestem, jeśli nie Ty?
Przesyłam Ci wirtualne uściski i dziękuję, dziękuję, dziękuję! :*
Użytkownik: joanna86 24.11.2021 12:50 napisał(a):
Odpowiedź na: Tylko w tym wątku wysyłam... | OlimpiaOpiekun BiblioNETki
Dziękuję gorąco mojemu Mikołajowi za Magazyn osobliwości (Dickens Charles (Dickens Karol)) oraz bardzo sympatyczny liścik! Pozdrawiam serdecznie!
Użytkownik: krsz7 24.11.2021 12:56 napisał(a):
Odpowiedź na: Tylko w tym wątku wysyłam... | OlimpiaOpiekun BiblioNETki
Bardzo serdecznie dziękuję Mikołajowi z Katowic za książkę Gambit królowej (Tevis Walter S.) oraz za piękną kartkę z życzeniami! Pierwszy raz biorę udział w tej zabawie i jestem bardzo wdzięczna, że Mikołaj o mnie pamiętał i obdarował tak miłą niespodzianką!
Użytkownik: Avael 24.11.2021 14:41 napisał(a):
Odpowiedź na: Tylko w tym wątku wysyłam... | OlimpiaOpiekun BiblioNETki
Bardzo dziękuję Mikołajowi z Kętrzyna za książki Diabły z Loudun (Huxley Aldous) oraz Muzeum dusz czyśćcowych: Opowieści niesamowite (Grabiński Stefan (pseud. Żalny Stefan)). Będą idealne do zaczytywania się w zimowe wieczory. Pierwszy raz otrzymałam paczkę w ramach akcji Biblionetkołaj i jest mi ogromnie miło :) Ślę pozdrowienia!
Użytkownik: dot59Opiekun BiblioNETki 24.11.2021 15:30 napisał(a):
Odpowiedź na: Tylko w tym wątku wysyłam... | OlimpiaOpiekun BiblioNETki
Właśnie odebrałam przesyłkę od Mikołaja z Krakowa - a w niej Zielona Mila (King Stephen (pseud. Bachman Richard, Evans Beryl)), kartkę z życzeniami i śliczny świąteczny drobiażdżek.
Pięknie dziękuję!
Użytkownik: Aril27 24.11.2021 18:49 napisał(a):
Odpowiedź na: Tylko w tym wątku wysyłam... | OlimpiaOpiekun BiblioNETki
Ogromne dziękuję dla Biblionetkołajki i jej pomocników z Kielc za książkę Pocałunek pod jemiołą (Kleypas Lisa), a także za życzenia.
Mam nadzieję, że nadchodzący rok przyniesie Ci same miłe niespodzianki.
Użytkownik: maramara 25.11.2021 10:15 napisał(a):
Odpowiedź na: Tylko w tym wątku wysyłam... | OlimpiaOpiekun BiblioNETki
Mikołajowi z Pysznicy bardzo dziękuję za Arthur Conan Doyle i sprawa morderstwa: Prawdziwe śledztwo twórcy Sherlocka Holmesa (Fox Margalit).
Zacieram ręce — kolejna Holmesowo-Doyle'owa luka wypełniona!
Wszystkiego cudownego, Dobry Duszku!
Użytkownik: OlimpiaOpiekun BiblioNETki 25.11.2021 11:46 napisał(a):
Odpowiedź na: Tylko w tym wątku wysyłam... | OlimpiaOpiekun BiblioNETki
Bardzo dziękuję moim kochanym krakowskim Biblionetkołajom za: Gwiazd naszych wina (Green John) oraz Przysmaki polskiego stołu (Łebkowski Marek)

Na pewno miłe będzie gotowanie nowych potraw, a później czytanie powieści :)
Użytkownik: carly 25.11.2021 18:27 napisał(a):
Odpowiedź na: Tylko w tym wątku wysyłam... | OlimpiaOpiekun BiblioNETki
Mój Mikołaj przywędrował do mnie z Kętrzyna i przyniósł mi aż dwie wspaniałe książki: Wigilia pełna duchów (antologia; Gaskell Elizabeth (Gaskell E. C., Gaskell Elizabeth Cleghorn), Wharton Edith (Wharton Edyta, Wharton Edith Newbold Jones), Crawford Marion (Crawford Francis Marion, Crawford F. Marion) i inni) i Z duchami przy wigilijnym stole (antologia; Rzewuski Henryk, Day John Arthur, Pawlikowska-Jasnorzewska Maria i inni) oraz 2 dodatkowe piękne prezenty, z którymi chętnie się zapoznam:) Mój Mikołaju, dziękuję bardzo za niespodziankę i życzę Ci spełnienia wszystkich marzeń:)
Użytkownik: elwen 25.11.2021 19:53 napisał(a):
Odpowiedź na: Tylko w tym wątku wysyłam... | OlimpiaOpiekun BiblioNETki
Mikołajowi z Kętrzyna serdecznie dziękuję za Mikołajek i inne chłopaki (Goscinny René) Rekreacje Mikołajka (Goscinny René) Joachim ma kłopoty (Goscinny René) oraz smakowicie się zapowiadające Ścieżki myśli (Lengauer Jerzy) i Podwieczorki z Kalliope (Lengauer Jerzy)
Użytkownik: Kakyuu 26.11.2021 13:12 napisał(a):
Odpowiedź na: Tylko w tym wątku wysyłam... | OlimpiaOpiekun BiblioNETki
Mikołaju biblionetkowy z Pysznej - dostałam od Ciebie pyszne książkowe prezenty. Dziękuję bardzo za Droga (McCarthy Cormac (właśc. McCarthy Charles)) oraz Ja cię kocham, a ty miau (Miszczuk Katarzyna Berenika). Czuję się wręcz świątecznie, bo za oknem właśnie pada śnieg. Pozdrawiam serdecznie!
Użytkownik: Książkowo 26.11.2021 17:25 napisał(a):
Odpowiedź na: Tylko w tym wątku wysyłam... | OlimpiaOpiekun BiblioNETki
Drogi Biblionetkołaju! Pięknie dziękuję za Wyznania gejszy (Golden Arthur)
Użytkownik: Madii 26.11.2021 17:42 napisał(a):
Odpowiedź na: Tylko w tym wątku wysyłam... | OlimpiaOpiekun BiblioNETki
Dziękuję Mikołajowi Netowemu z Tych za Biała gorączka (Hugo-Bader Jacek)
Cieszę się tym bardziej, że nie mam w swej biblioteczce zbyt wielu reportaży.
Użytkownik: wwwojtusOpiekun BiblioNETki 27.11.2021 14:48 napisał(a):
Odpowiedź na: Tylko w tym wątku wysyłam... | OlimpiaOpiekun BiblioNETki
Dziękuję bardzo Biblionetkołajowi z Prezentowa za Miss Birmy (Craig Charmaine) - odebrałem wczoraj, żona już jest na 80 stronie, czyli jest ok. :-)
Użytkownik: Neska 27.11.2021 21:56 napisał(a):
Odpowiedź na: Tylko w tym wątku wysyłam... | OlimpiaOpiekun BiblioNETki

Obdarowana Neska dziękuje z całego serca swoim Biblionetkołajom z Pysznej : za -Jak się ma twój ból? (Garnier Pascal),
Czeski Raj (Rudiš Jaroslav) oraz z Czrnkowa za
Baśń o wężowym sercu albo Wtóre słowo o Jakóbie Szeli (Rak Radek).
Sprawiłyście mi ogromną radość:)
Przesyłam Wam moc uścisków.
Użytkownik: krsz7 28.11.2021 19:51 napisał(a):
Odpowiedź na: Tylko w tym wątku wysyłam... | OlimpiaOpiekun BiblioNETki
Gorące podziękowania dla Mikołajki z Krzykawki za aż dwie książki Trzydziesta pierwsza (Puzyńska Katarzyna) i Z jednym wyjątkiem (Puzyńska Katarzyna) oraz słodki upominek! Pozdrawiam i życzę równie miłych prezentów!
Użytkownik: maramara 29.11.2021 08:44 napisał(a):
Odpowiedź na: Tylko w tym wątku wysyłam... | OlimpiaOpiekun BiblioNETki
Ekhm... Najdroższy Mikołaju, rozpoznaj się, bardzo Cię proszę, po darach, albowiem wstrząs wynikający z faktu otrzymania drugiej już w tym roku książki biblionetkołajowej sprawił, że bezrozumnie zniszczyłam kopertę przed przeprowadzeniem śledztwa adresowo-stemplowego... Ofiarowałeś mi mianowicie Mężczyzna na balkonie (Sjöwall Maj, Wahlöö Per) plus dwie piękne zakładki plus psiężyc w pełni plus kartkę z życzeniami, a papier ozdabiały Kubusie Puchatki — wszystko w punkt!

Dziękuję najserdeczniej i wybacz mi ten destrukcyjny szał — to biurowy nawyk... Ściskam świątecznie!
Użytkownik: LouriOpiekun BiblioNETki 29.11.2021 11:35 napisał(a):
Odpowiedź na: Tylko w tym wątku wysyłam... | OlimpiaOpiekun BiblioNETki
Ogromne podziękowania dla Mikołaja Książek (Mikołaja Książka?) za wspaniały prezent, tj. Światło między oceanami (Stedman M. L.)
Użytkownik: ka.ja 29.11.2021 14:54 napisał(a):
Odpowiedź na: Tylko w tym wątku wysyłam... | OlimpiaOpiekun BiblioNETki
Ach, jaka radość! Dostałam Brzoskwinie dla księdza proboszcza (Harris Joanne) od Mikołajki z Rybnika (chyba, bo pieczątka przystawiona po szpiegowsku ;)). Do książki dołączone zostały życzenia, które sobie zamierzam przeczytać za jakieś trzy tygodnie, bo na razie usiłuję zaprzeczać upływowi czasu.
Użytkownik: lutek01 29.11.2021 23:30 napisał(a):
Serdecznie dziękujemy Mikołajce z Sicienka za:
Tristan 1946 (Kuncewiczowa Maria)
Otherhood: Mamusie bez synusiów (Sutcliffe William)
Gorączka świątecznej nocy (Hulse Caroline)
Kiedy będziemy wolne: Moja walka o prawa człowieka (Ebadi Shirin)
oraz "Lost Kitties. Bezdatownik kociarza" i cudną kartkę.

Ten wstrętny, późnolistopadowy, zawichrzony, szaro-bury, wilgotny dzień miał piękny finał w postaci wizyty na poczcie.
:-)))

Użytkownik: Akrim 30.11.2021 11:48 napisał(a):
Odpowiedź na: Tylko w tym wątku wysyłam... | OlimpiaOpiekun BiblioNETki
Gorąco dziękuję Biblionetkołajowi z Lubaczowa za smaczny kąsek książkowy Malcolm i ja czyli Rozkosze posiadania kota (Thomas William J.) , za życzenia i zakładkę. :)
Na święta życzę Ci tego, czego życzyłeś mnie, bo piękne to życzenia. :)
Serdecznie pozdrawiam.
Użytkownik: Biegnąca 30.11.2021 17:32 napisał(a):
Odpowiedź na: Tylko w tym wątku wysyłam... | OlimpiaOpiekun BiblioNETki
Drogi Biblionetkołaju, bardzo dziękuję za niespodziewany prezent! Dziś dotarła do mnie książka A jak królem, a jak katem będziesz (Nowak Tadeusz (1930-1991)).
Skąd: nie mam pojęcia, gdyż zapewne masz nieliche znajomości na poczcie, ponieważ pieczątka była idealnie nieczytelna ;-)

Nie wiem, który prezent był milszy: pamięć, sama powieść czy list, który był do niej dołączony. Za każdą z tych rzeczy przeogromnie dziękuję!
Życzę Ci samych cudowności i wszystkiego, co najlepsze: każdego dnia, nie tylko od święta <3
Użytkownik: melania35 01.12.2021 04:44 napisał(a):
Odpowiedź na: Tylko w tym wątku wysyłam... | OlimpiaOpiekun BiblioNETki
Chciałabym podziękować Mikołajowi Książek (według pieczątki na kopercie z Łodzi) za Księga strachów (Nienacki Zbigniew (właśc. Nowicki Zbigniew Tomasz))
i piękną kartkę z życzeniami :)

Użytkownik: yeltet 01.12.2021 08:27 napisał(a):
Odpowiedź na: Tylko w tym wątku wysyłam... | OlimpiaOpiekun BiblioNETki
Bardzo dziękuję Mikołajowi, albo Mikołajce za książkę "Firmin" Sam Savage :) Pieczątka rozmazana, więc nie wiem skąd książka do mnie przybyła:)

Użytkownik: nightbird 01.12.2021 15:37 napisał(a):
Odpowiedź na: Tylko w tym wątku wysyłam... | OlimpiaOpiekun BiblioNETki
Bardzo dziękuję Mikołajace z Kielc oraz jej czterołapnym pomocnikom za dwie książki z cyklu Igrzyska Śmierci : W pierścieniu ognia oraz Kosogłos, kartkę z życzeniami oraz zakładkę i magnes z ukochanego Kotterka.
Dziękuje bardzo i życzę Ci Wesołych Świąt :)
Użytkownik: joanna86 01.12.2021 19:29 napisał(a):
Odpowiedź na: Tylko w tym wątku wysyłam... | OlimpiaOpiekun BiblioNETki
Serdecznie dziękuję Mikołajowi z Łodzi za Wielki skok na pociąg (Crichton Michael (pseud. Lange John lub Hudson Jeffrey)) oraz Mikołajowi z Lubaczowa za Wilcza jagoda (Szmaglewska Seweryna) Pozdrawiam i życzę Wesołych Świąt!
Użytkownik: verdiana 01.12.2021 21:33 napisał(a):
Odpowiedź na: Tylko w tym wątku wysyłam... | OlimpiaOpiekun BiblioNETki
Elfiku Wrocławski, bardzo, bardzo Ci dziękuję za książkę Spojrzenie wstecz: Rozmowy (antologia; Dąbrowska Justyna, Jedlicki Jerzy, Szaflarska Danuta i inni)

Już się nie mogę doczekać, aż ją przeczytam! <3
Użytkownik: olifka1 03.12.2021 14:40 napisał(a):
Odpowiedź na: Tylko w tym wątku wysyłam... | OlimpiaOpiekun BiblioNETki
Pierwszy raz biorę udział w tej świetnej akcji i tak bardzo cieszę się, że i po tej stronie się znalazłam, po stronie obdarowanych :) Widocznie nie byłam taka do końca niegrzeczna w tym roku.

Wczoraj wieczorem znalazłam w skrzynce zupełnie niepozorną paczuszkę, małą - ale sprawiającą całkiem dużą radość. W niej "Gołąb" Patricka Süskinda , zakładka i urokliwa retro karteczka :)

Dziękuję Ci Mikołaju z Lubaczowa (mam nadzieję że dobrze odczytałam, bo na poczcie robili wszystko aby zastawić stemplami) - ja i moje koty (one głównie za wstążeczkę z rafii, oj była zabawa! )

Użytkownik: misiak297 04.12.2021 13:52 napisał(a):
Odpowiedź na: Tylko w tym wątku wysyłam... | OlimpiaOpiekun BiblioNETki
Ojej! Jaka wspaniała przesyłka!
Dziękuję w imieniu swoim i Lutka kochanej gdyńskiej Mikołajce za:

Dezorientacje: Antologia polskiej literatury queer (antologia; Warkocki Błażej, Amenta Alessandro, Kaliściak Tomasz)

To będzie uczta!

Cudowny prezent na początek weekendu!
Użytkownik: lutek01 04.12.2021 16:09 napisał(a):
Odpowiedź na: Tylko w tym wątku wysyłam... | OlimpiaOpiekun BiblioNETki
Potwierdzam i dołączam piękne podziękowania dla Mikołajki z Gdyni za Pierwszy Holokaust XX wieku (Kucharczyk Grzegorz)
To temat, z którym jeszcze nie miałem okazji sie skonfrontować, więc jestem tej pozycji bardzo ciekaw.
Bardzo, bardzo serdecznie dziękuję

Użytkownik: miłośniczka 06.12.2021 15:30 napisał(a):
Drogi Mikołaju!

Ależ mam mikołajki! :D Przeogromnie dziękuję za Pamiętnik (Sparks Nicholas), który przybył do mnie z Kielc, Dwie karty (Hałas Agnieszka), które przybyły aż z Bajkowa, z ul. Choinkowej (to musi być gdzies pod Warszawą, jak wnoszę po pieczątce pocztowej), oraz za Wszystko czego wam nie powiedziałam (Ng Celeste) od Mikołaja Bombki z Magicznej Krainy, z ul. Śniegowej 1.

Jestem pełna wdzięczności, czuję się śnieżnie i świątecznie, ależ będę czytać! <3
Użytkownik: @nat@ 06.12.2021 19:54 napisał(a):
Odpowiedź na: Tylko w tym wątku wysyłam... | OlimpiaOpiekun BiblioNETki
Bardzo gorąco dziękuję Mikołajowi z Warszawy za Siedem czarnych mieczy (Sykes Sam) . W taki mroźny, pełen śniegu dzień jak dziś paczuszka była wspaniałym rozgrzaniem serducha po pracy <3 Bardzo dziękuję! :)
Użytkownik: olifka1 06.12.2021 21:14 napisał(a):
Odpowiedź na: Tylko w tym wątku wysyłam... | OlimpiaOpiekun BiblioNETki
Serdeczne podziękowania dla Mikołaja Bombki z ulicy Śniegowej za Pod śniegiem (Soukupová Petra) którą to znalazłam dziś po powrocie z pracy zawieszoną na klamce na korytarzu, a to listonosz smyk ;)

Dodałam ją do swojej listy zupełnie niedawno i bardzo jestem jej ciekawa!

Dziękuję :*
Użytkownik: nightbird 06.12.2021 23:28 napisał(a):
Odpowiedź na: Tylko w tym wątku wysyłam... | OlimpiaOpiekun BiblioNETki
Bardzo dziękuję Biblionetkołajowi z Bogorii za książkę Jeden Kierunek Ruchu J. Chmielewskiej oraz za kartkę z życzeniami. Dziękuję bardzo i życzę Wesołych Świąt.
Użytkownik: OlimpiaOpiekun BiblioNETki 07.12.2021 14:32 napisał(a):
Odpowiedź na: Tylko w tym wątku wysyłam... | OlimpiaOpiekun BiblioNETki
Ale dzisiaj miałam miłą niespodziankę! Bardzo dziękuję Biblionetkołajce z Rawy Mazowieckiej za książkę Książka, której nie ma (Pajares Santiago) oraz prześliczną kartkę świąteczną.

Pozdrawiam serdecznie i życzę zdrowych świąt.
Użytkownik: Kakyuu 07.12.2021 21:25 napisał(a):
Odpowiedź na: Tylko w tym wątku wysyłam... | OlimpiaOpiekun BiblioNETki
Bardzo dziękuję Mikołajowi z Gdyni za prezent Bezrożec (Stančík Petr). Pięknie dziękuję i pozdrawiam serdecznie!
Użytkownik: Marylek 08.12.2021 12:39 napisał(a):
Wiedzieliście, że istnieje Kocia Poczta? ;) :D

Z pewnością maczał w tym palce Biblionetkołaj, że dotarła dziś do mnie Kocia Poczta z Gdyni, a w niej Mniej znaczy lepiej: O tym, jak ujemny wzrost gospodarczy ocali świat (Hickel Jason). Przepięknie dziękuję! A dołączona do książki staroświecka kocia kartka jest po prostu bezcenna!

Spokojnych, zaczytanych świąt Mikołaju! :)
Użytkownik: player_ruda 08.12.2021 14:20 napisał(a):
Odpowiedź na: Tylko w tym wątku wysyłam... | OlimpiaOpiekun BiblioNETki
Dziękuje bardzo Mikołajowi za "Czekolade" :))
Użytkownik: krsz7 08.12.2021 22:39 napisał(a):
Odpowiedź na: Tylko w tym wątku wysyłam... | OlimpiaOpiekun BiblioNETki
Dziękuję Mikołajowi z Kętrzyna za fantastyczne Miasto szpiegów (Krajewski Marek (ur. 1966)) oraz zupełnie niespodziewany dodatek Ścieżki myśli (Lengauer Jerzy)
Równie serdeczne podziękowania dla Mikołajki z Częstochowy za przepięknie zapakowaną książkę Kwestia ceny (Miłoszewski Zygmunt) z rozmaitymi uroczymi dodatkami! Pozdrawiam gorąco i życzę Wesołych Świąt!
Użytkownik: Marylek 09.12.2021 16:17 napisał(a):
Odpowiedź na: Tylko w tym wątku wysyłam... | OlimpiaOpiekun BiblioNETki
Dziękuję Mikołajowi Nieświętemu z ulicy Baśniowej w Śnieżkowicach za Księga dla starych urwisów: Wszystko, czego jeszcze nie wiecie o Edmundzie Niziurskim (Varga Krzysztof)
Cieszę się, że jesteś, Mikołaju! Z samymi świętymi byłoby wszak nudno ;)
Wielu dobrych książek Ci życzę :)
Użytkownik: Marylek 09.12.2021 16:22 napisał(a):
Odpowiedź na: Dziękuję Mikołajowi Nieśw... | Marylek
A! Dziękuję też za dołączoną piękną plecioną zakładkę i kartkę z kotkiem świątecznym! :):D
Użytkownik: Marylek 23.12.2021 18:38 napisał(a):
Odpowiedź na: Dziękuję Mikołajowi Nieśw... | Marylek
Drogi Mikołaju Nieświęty ze Śnieżkowic!
Wydawało ni się, że zapomniałeś w książce zakładkę, ale potem znalazłam drugą. A potem trzecią...
W końcu doszłam do wniosku, że pięciu różnych zakładek nie da się przypadkiem zapomnieć w książce, dziękuję więc i za nie! :D
Użytkownik: jolekp 09.12.2021 16:33 napisał(a):
Odpowiedź na: Tylko w tym wątku wysyłam... | OlimpiaOpiekun BiblioNETki
Ślę serdeczne podziękowania dla Mikołajka Bombki z Magicznej Krainy (która chyba leży gdzieś koło Ostrzeszowa, o ile dobrze rozszyfrowałam stempel) za Przeciwnik (Carrère Emmanuel) i urokliwą świąteczną kartkę:)
Użytkownik: Prysiu 10.12.2021 11:48 napisał(a):
Odpowiedź na: Tylko w tym wątku wysyłam... | OlimpiaOpiekun BiblioNETki
Najpiękniej jak umiem dziękuję Ci Biblionetkołaju za Krwawe safari (Meyer Deon) <3
Użytkownik: joanna86 10.12.2021 21:09 napisał(a):
Odpowiedź na: Tylko w tym wątku wysyłam... | OlimpiaOpiekun BiblioNETki
Podziękowania dla Biblionetkołaja z Kętrzyna za Wakacje Mikołajka (Goscinny René) oraz dodatkową książkę spoza mojego schowka Ścieżki myśli (Lengauer Jerzy) Pozdrawiam serdecznie!
Użytkownik: OlimpiaOpiekun BiblioNETki 11.12.2021 14:05 napisał(a):
Odpowiedź na: Tylko w tym wątku wysyłam... | OlimpiaOpiekun BiblioNETki
Do tej pory 119 książek zmieniło właściciela!

Poza tym BIblionetkołaj nie zapomniał o innych prezencikach: kartkach, zakładkach, magnesach.

Bawmy się dalej!
Użytkownik: Ayame 11.12.2021 14:53 napisał(a):
Odpowiedź na: Tylko w tym wątku wysyłam... | OlimpiaOpiekun BiblioNETki
Dziękuję kochanemu Biblionetkołajowi za Lista nieobecności (Urbaniak Michał Paweł) i wspaniałą kartkę z kotami!
Użytkownik: espinka 12.12.2021 10:15 napisał(a):
Odpowiedź na: Tylko w tym wątku wysyłam... | OlimpiaOpiekun BiblioNETki
Pięknie dziękuję Mikołajowi za Severskiego. I proszę o wybaczenie za zwłokę z tym wpisem... Siła wyższa.

Wszystkim Wam i każdemu z osobna życzę wielu wspaniałych wrażeń i odkryć czytelniczych na Nowy Rok!
Użytkownik: Paideia22 13.12.2021 12:10 napisał(a):
Odpowiedź na: Tylko w tym wątku wysyłam... | OlimpiaOpiekun BiblioNETki
Przesyłam serdeczne podziękowania Biblionetkołajce w Prezentowa (to chyba jakaś nowa dzielnica Warszawy ;)) i jej wiernym pomocnikom - psu i kotu za wspaniały prezent mikołajkowy - "Służące". Na dodatek otrzymałam też piękny magnesik na lodówkę, zakładkę i wspaniałe życzenia świąteczne. Serdecznie dziękuję i również życzę wszystkiego najpiękniejszego na Święta i Nowy Rok!

P.S.: Poczta Polska wymiata... paczka została wysłana 19 listopada, a dotarła dziś - 13 grudnia :)
Użytkownik: OlimpiaOpiekun BiblioNETki 13.12.2021 12:23 napisał(a):
Odpowiedź na: Przesyłam serdeczne podzi... | Paideia22
Hihi, dobrze, że w ogóle doszła :)
Użytkownik: Paideia22 13.12.2021 12:13 napisał(a):
Odpowiedź na: Tylko w tym wątku wysyłam... | OlimpiaOpiekun BiblioNETki
Serdecznie dziękuję Biblionetkołajowi z Kielc, od którego otrzymałam świątecznie opakowany prezent-niespodziankę - "Księżycową klatkę" Lindy Holeman. Baaaaaaaaardzo jestem szczęśliwa!!!!! Uwielbiam takie prezenty niespodzianki!!!!! Jeszcze raz serdecznie dziękuję :)

Życzę wszystkiego, co najlepsze na nadchodzące Święta Bożego Narodzenia i wszelkiej pomyślności w nadchodzącym 2022 roku!

Pozdrawiam wszystkich Bibliotekołajów!
Użytkownik: tynulec 13.12.2021 18:36 napisał(a):
Odpowiedź na: Tylko w tym wątku wysyłam... | OlimpiaOpiekun BiblioNETki
Miły Mikołaju tym razem wiem skąd - z Kielc! Serdecznie Ci dziękuję za książkę Miniaturzystka (Burton Jessie)! Do książki dołączyłeś/łaś kartkę z życzeniami oraz zakładki w tym kocią - jest cudna! Jestem Ci bardzo, bardzo wdzięczna, a jednocześnie zaskoczona, bo nie spodziewałam się, że Mikołaj zapuka do mnie w tym roku jeszcze raz!
Ściskam Cię mocno i kłaniam się w pas, życząc Ci również takich wspaniałych niespodzianek!
Użytkownik: espinka 14.12.2021 08:24 napisał(a):
Odpowiedź na: Tylko w tym wątku wysyłam... | OlimpiaOpiekun BiblioNETki
Bardzo dziękuję Mikołajowi za książkę Zeruyi Shalev "Co nam zostało". Na pewno uprzyjemni mi okołoświąteczny wypoczynek.

Jeszcze raz Wszystkim Biblionetkołajom i Biblionetkowiczom Wesołych Świąt!
Użytkownik: kalais 14.12.2021 14:33 napisał(a):
Odpowiedź na: Tylko w tym wątku wysyłam... | OlimpiaOpiekun BiblioNETki
Drogi Biblionetkołaju z Radomia! Serdecznie dziękuję za Umarli pozostają młodzi (Seghers Anna (właśc. Radvanyi Netty)) i miłe słowa do niej dołączone :-) liczę na satysfakcjonującą okołoświąteczną lekturę.

Historia tej przesyłki musi być naprawdę ciekawa - priorytet wysłany 25 listopada odnalazł mnie 13 grudnia. Może Pan Listonosz przy okazji przeczytał :-)
Użytkownik: krsz7 14.12.2021 16:25 napisał(a):
Odpowiedź na: Tylko w tym wątku wysyłam... | OlimpiaOpiekun BiblioNETki
Serdecznie dziękuję Mikołajowi z Kielc oraz jego świątecznym pomocnikom za książkę Wszystkie nasze pocałunki (Quinn Julia (właśc. Cotler Pottinger Julie)) Życzę Wesołych Świąt i wielu książek pod choinką!
Użytkownik: sowa 14.12.2021 18:43 napisał(a):
Odpowiedź na: Tylko w tym wątku wysyłam... | OlimpiaOpiekun BiblioNETki
Bardzo przepraszam moich Biblionetkołajów, że dopiero teraz się odzywam (okoliczności niezależne ode mnie stały murem na przeszkodzie), i już lecę z najserdeczniejszymi podziękowaniami!

– dla (zaskakująco nieanonimowego :-D) nadawcy z Gnatowa za „Historię pana Sommera” (jak miło mieć w końcu własny egzemplarz!) i „Ścieżki myśli” (chętnie przeczytam).
Wesołych świąt, Jerzy, a w 2022 roku zdrowia, radości oraz wielu pięknych książek – do przeczytania i do napisania;
– Przyjaznemu Wiatrowi z Gdyni za „Z pamiętników szefa rosyjskiej policji śledczej” (hura! hura!), „Bluzgaj zdrowo” (zawsze mówiłam, że są sytuacje wymagające ciężkiego słowa, a teraz mam na poparcie swojego zdania książkę Emmy Byrne; ha!) i filmową („Brzdąc” skończył właśnie sto lat, kto by pomyślał!) pocztówkę z pięknymi życzeniami. Ten magiczny zestaw jest dla mnie promykiem światła i ciepła w szarości depresyjnych grudniowych dni.
Wietrze Przyjazny i Dobry dla Sów! Życzę Ci przyjemnych świąt, a w nadchodzącym roku zdrowia, radości, bezgranicznie wolnej przestrzeni dla myśli, uczuć, słów i działań... i wszystkiego dobrego, zawsze.
Użytkownik: jolietjakeblues 15.12.2021 09:50 napisał(a):
Odpowiedź na: Bardzo przepraszam moich ... | sowa
Dziękuję! Dobrych Świąt! Dużo czasu na czytanie w ciepłym domku i przyjemnym nastroju, który zapewnić ma także, a może przede wszystkim, zdrowie i radość!
Użytkownik: naufraga 14.12.2021 21:18 napisał(a):
Odpowiedź na: Tylko w tym wątku wysyłam... | OlimpiaOpiekun BiblioNETki
Bardzo dziękuję Mikołajowi z Kielc, który dziś dostarczył mi wspaniałą niespodziankę ! :)
Książkę
W cieniu Pałacu Zimowego (Boyne John)
oraz wspaniałe "kocie magnesy" i karteczki. Pamiętał też o miłych sercu życzeniach :) Tyle radości!- zwłaszcza, gdy człowiek złożony "niemocą"...
Dziękuję raz jeszcze i pozdrawiam cieplutko :)
Użytkownik: Czajka 15.12.2021 08:15 napisał(a):
Odpowiedź na: Tylko w tym wątku wysyłam... | OlimpiaOpiekun BiblioNETki
Kochany BiblionetkoMikołaju z Łodzi, bardzo dziękuję za Mistera Di :)
Użytkownik: Anna125 15.12.2021 15:48 napisał(a):
Odpowiedź na: Tylko w tym wątku wysyłam... | OlimpiaOpiekun BiblioNETki
Nie spodziewałam się, w ogóle się nie spodziewałam tyle dobra otrzymać! Serdecznie dziękuję krakowskim Biblionetkołajom i przesyłam tyle radości, ile można przewieść pociągami towarowymi przez cały następny rok. A jeśli przypadkiem za szybko będzie jej ubywać, informuję, że magazyny są wypełnione radością pod sam sufit i wystarczy dać znać, a liczba kursów zostanie natychmiast zwiększona. :-)

Droga do szczęścia (Yates Richard)
Możliwe sny (Stefko Jolanta)
Marzenia wykute w kamieniu (Callet Blandine Le)
7 razy dziś (Oliver Lauren)
Użytkownik: dot59Opiekun BiblioNETki 15.12.2021 17:03 napisał(a):
Odpowiedź na: Tylko w tym wątku wysyłam... | OlimpiaOpiekun BiblioNETki
Biblionetkołajowi z Gdyni ślę serdeczne podziękowania za W cudzym pięknie (Zagajewski Adam) i dołączoną do niej przesympatyczną kartkę!
Użytkownik: Anna125 16.12.2021 14:17 napisał(a):
Odpowiedź na: Tylko w tym wątku wysyłam... | OlimpiaOpiekun BiblioNETki
Mamma mia! Kłaniam się w pas Biblionetkołajowi za piękne książki. Obu autorów kocham, znaczy autorkę i autora. :-)
Lis (Ugrešić Dubravka)
Pypcie na języku (Rusinek Michał (ur. 1972))
Użytkownik: KrzysiekJoy 16.12.2021 17:22 napisał(a):
Odpowiedź na: Tylko w tym wątku wysyłam... | OlimpiaOpiekun BiblioNETki
Bardzo dziękuję BiblionetkoMikołajowi (prawdopodobnie z Wrocławia?) za książkę Szczeniaki (Siedlecka Sylwia), świąteczne życzenia oraz wspaniałą zakładkę. Mikołaju również życzę Ci Wesołych Świąt i jeszcze raz dziękuję.
Użytkownik: @nat@ 16.12.2021 22:43 napisał(a):
Odpowiedź na: Tylko w tym wątku wysyłam... | OlimpiaOpiekun BiblioNETki
Bardzo dziękuję Mikołajce z Myszkowa za Stonoga (Boglar Krystyna) i piękną kartkę z życzeniami :) Takie niespodziankowe prezenty są zawsze wielką radością i posyłam moc gorących uścisków, za to że i mnie mogło spotkać to uczucie ♥
Użytkownik: Marylek 17.12.2021 15:01 napisał(a):
Odpowiedź na: Tylko w tym wątku wysyłam... | OlimpiaOpiekun BiblioNETki
Pięknie dziękuję Mikołajowi (Mikołajom) z Krakowa za książkę Zdrajca (Kłodzińska Anna (pseud. Załęski Stanisław lub Mierzański Stanisław)), przecudny koci kalendarz z wierszami pana Klimka i opowiadanie Michała Pawła Urbaniaka.

Wszystkiego dobrego, Mikołaju! :*
Użytkownik: Stephanie 18.12.2021 18:31 napisał(a):
Odpowiedź na: Tylko w tym wątku wysyłam... | OlimpiaOpiekun BiblioNETki
Serdeczne podziękowania dla katowickiej Mikołajki za Nareszcie wolna (Mahmoody Mahtob) i dołączone Bio! - czytanko!
Użytkownik: Stephanie 18.12.2021 18:38 napisał(a):
Odpowiedź na: Tylko w tym wątku wysyłam... | OlimpiaOpiekun BiblioNETki
Czcigodny Mikołaj w dwóch katowickich osobach obdarował mnie Podglądając wieloryby: Historia i przyszłość gigantów z głębin (Pyenson Nick)
Dawno nie pływałam, teraz zanurkuję z czytelniczego fotela z wielorybami! Dziękuję pięknie!
Użytkownik: ilia 18.12.2021 19:33 napisał(a):
Odpowiedź na: Tylko w tym wątku wysyłam... | OlimpiaOpiekun BiblioNETki
Bardzo ślicznie dziękuję katowickim Mikołajom za książkę Siła snów: Jak śnić świadomie i zmienić swoje życie (Robb Alice).
Bardzo lubię spać, śnić, czasem po obudzeniu uda mi się wrócić do tego samego snu, a czasem wiem we śnie, że to mi się śni. Może z książki dowiem się więcej o snach :)
Użytkownik: dot59Opiekun BiblioNETki 18.12.2021 20:53 napisał(a):
Odpowiedź na: Tylko w tym wątku wysyłam... | OlimpiaOpiekun BiblioNETki
Kilkorgu Biblionetkołajom z Chorzowa, Myszkowa i Rudy Śląskiej pięknie dziękujemy za:
Jedz, módl się, kochaj (Gilbert Elizabeth) wraz z dołączoną bio-prasą (ja)
Pracownia literacka (Zawada Andrzej (ur. 1948)) (ja)
Astrofizyka dla zabieganych (Tyson Neil deGrasse) (Miciuś)
Księga dla starych urwisów: Wszystko, czego jeszcze nie wiecie o Edmundzie Niziurskim (Varga Krzysztof) (oboje)

Użytkownik: Marylek 18.12.2021 21:57 napisał(a):
Odpowiedź na: Tylko w tym wątku wysyłam... | OlimpiaOpiekun BiblioNETki
Dziękuję Mikołajom z grupy śląskiej za
Kamienny sufit: Opowieść o pierwszych taterniczkach (Król Anna (ur. 1979))
Bar na starym osiedlu (Waszut Sabina)
oraz piękną magnetyczną zakładkę z kotem!
Wszystkiego, co najlepsze, Mikołaje! :-)
Użytkownik: OlimpiaOpiekun BiblioNETki 18.12.2021 22:30 napisał(a):
Odpowiedź na: Tylko w tym wątku wysyłam... | OlimpiaOpiekun BiblioNETki
I ja także dziękuję śląskim Mikołajom za:
Samo szczęście czyli Jak poznałam słodko-gorzki smak francuskiego życia (Wheeler Karen) i Proste życie: Szczęście domowej roboty (Kent Emily). A jako śliczny dodatek dostałam uroczego aniołka - zawieszkę.

Jesteście kochani, dziękuję :)
Użytkownik: sowa 18.12.2021 22:42 napisał(a):
Odpowiedź na: Tylko w tym wątku wysyłam... | OlimpiaOpiekun BiblioNETki
Biblionetkołajowi z Ebookowa bardzo dziękuję za „Pocztówkę z Mokum”, „Życie codzienne i niecodzienne” oraz „Szare na złote, czyli Polak potrafi” – na które rzucę się żarłocznie, gdy tylko okoliczności (i osprzęt czytelniczy) pozwolą.
Użytkownik: mariuszdbki 20.12.2021 22:36 napisał(a):
Odpowiedź na: Tylko w tym wątku wysyłam... | OlimpiaOpiekun BiblioNETki
Ślicznie dziękuję Radosnemu Mikołajowi ze Śnieżynkowa (patrząc na stempel pocztowy to zapewne jakaś dzielnica Rudy Śląskiej) za - dosłownie - całą górę książek do czytania, a nie obijania się ;) Dziś po pracy przywitały mnie:
Jadąc do Babadag (Stasiuk Andrzej)
Msza za miasto Arras (Szczypiorski Andrzej (pseud. Andrews Maurice S.))
13 rzeczy, które nie mają sensu: Najbardziej intrygujące naukowe zagadki naszych czasów (Brooks Michael)
To doprawdy bardzo, bardzo miłe. Dziękując życzę Biblionetkołajom, ich Pomocnicom i całej społeczności biblionetkowej radosnych Świąt i przede wszystkim duuużo czasu na czytanie!
Użytkownik: dot59Opiekun BiblioNETki 21.12.2021 14:02 napisał(a):
Odpowiedź na: Tylko w tym wątku wysyłam... | OlimpiaOpiekun BiblioNETki
I jeszcze jedne podziękowania dla Biblionetkołaja z Chorzowa za Stale w ruchu (Sacks Oliver) (wraz z kocimi i misiowymi dodatkami)!
Użytkownik: pani-marta 22.12.2021 09:20 napisał(a):
Odpowiedź na: Tylko w tym wątku wysyłam... | OlimpiaOpiekun BiblioNETki
Ja nie wiem, czym sobie zasłużyłam na taki prezent, ale Mikołaj z Kaszub przyniósł mi dzisiaj:

Moje tak zwane życie (Zusak Markus)
Walczący Ruben Wolfe (Zusak Markus)
Pożeglować do Sarancjum (Kay Guy Gavriel)

oraz świetną ozdobę na choinkę!

Bardzo, BARDZO dziękuję! Zamierzam właśnie odpuścić na chwilę przygotowania i zacząć czytać chociaż jedną!
Użytkownik: anek7 22.12.2021 13:14 napisał(a):
Odpowiedź na: Tylko w tym wątku wysyłam... | OlimpiaOpiekun BiblioNETki
Bardzo spóźnione podziękowania dla Mikołajki z Kielc (jeśli wierzyć stempelkowi na kopercie) za "Dwie głowy i jedną nogę" Joanny Chmielewskiej i całą masę dodatkowych różności :)
Użytkownik: Akrim 22.12.2021 15:22 napisał(a):
Odpowiedź na: Tylko w tym wątku wysyłam... | OlimpiaOpiekun BiblioNETki
Ojejeje! Właśnie dotarła do mnie przesyłka z Brukseli!
W środku wielka i bardzo miła niespodzianka - Nicholas Saint obdarował mnie aż dwiema pięknymi książkami (z cudownymi ilustracjami autora) Curriculum vitae (Szancer Jan Marcin)
i
Teatr cudów (Szancer Jan Marcin)
oraz przeuroczą karteczką z pięknymi życzeniami. :)
Z całego serca dziękuję i życzę Ci wszystkiego dobrego na święta i w nowym roku. :)
Pozdrawiam serdecznie.

Użytkownik: epikur 23.12.2021 18:12 napisał(a):
Odpowiedź na: Tylko w tym wątku wysyłam... | OlimpiaOpiekun BiblioNETki
Dziękuję serdecznie za książkę Jadwigi Żylińskiej "Złota włócznia". Dziękuję "Mikołajowi", dużo zdrowia i radosnych chwil. :)
Użytkownik: Kakyuu 27.12.2021 20:47 napisał(a):
Odpowiedź na: Tylko w tym wątku wysyłam... | OlimpiaOpiekun BiblioNETki
Krakowski Biblionetkołaju dziękuję za Pod słońcem Toskanii: U siebie we Włoszech (Mayes Frances). Książka dotarła do mnie przed świętami, ale wiadomo jak to w tym czasie - masa zajęć, przedświątecznych zawirowań i nie było czasu tu zajrzeć :)
Użytkownik: berserkerka 28.12.2021 20:10 napisał(a):
Odpowiedź na: Tylko w tym wątku wysyłam... | OlimpiaOpiekun BiblioNETki
Bardzo dziękuję Biblionetkołajowi za podwójny prezent: Imię róży i Ścieżki myśli! Dziękuję tym bardziej, że książki musiały przebyć długą drogę. Życzę szczęśliwego nowego roku i wszelkiej pomyślności, Mikołaju :-)
Użytkownik: epikur 28.12.2021 21:25 napisał(a):
Odpowiedź na: Tylko w tym wątku wysyłam... | OlimpiaOpiekun BiblioNETki
Jestem w niemałym szoku, Biblionetkomikołaj obdarował mnie drugą książka w tym roku. Dziękuję za "Anioły Warszawy" i cudowne życzenie. Odwzajemniam się oczywiście. Słaby jestem w odczytywaniu znaczków pocztowych, więc nie wiem od kogo i dlaczego. :)
Użytkownik: OlimpiaOpiekun BiblioNETki 29.12.2021 11:18 napisał(a):
Odpowiedź na: Tylko w tym wątku wysyłam... | OlimpiaOpiekun BiblioNETki
Jakie dzisiaj śliczności otrzymałam! Zakładki tagowe i zwykłe do książek oraz karteczkę z życzeniami. Wszystko robione ręcznie. Bardzo dziękuję - moja kolekcja i kartek i zakładek się powiększa :)

Życzę Ci dobrego samopoczucia i zdrowia Biblionetkołaju.
Użytkownik: joanna86 31.12.2021 16:40 napisał(a):
Odpowiedź na: Tylko w tym wątku wysyłam... | OlimpiaOpiekun BiblioNETki
Serdecznie dziękuję Mikołajce Mikołajewskiej z Krakowa za Cichym ścigałam go lotem (Słomczyński Maciej (pseud. Alex Joe lub Kwaśniewski Kazimierz)) Gorąco pozdrawiam i życzę wszystkiego najlepszego w Nowym Roku!!!!
Użytkownik: martamatylda 01.01.2022 14:49 napisał(a):
Odpowiedź na: Tylko w tym wątku wysyłam... | OlimpiaOpiekun BiblioNETki
Jeszcze przed świętami otrzymałam Nieprzyjaciel Boga (Cornwell Bernard) wraz z kartką oraz pięknym magnesem, za co bardzo dziękuję BiblioNETkołajowi :)
Użytkownik: kc 01.01.2022 19:34 napisał(a):
Odpowiedź na: Tylko w tym wątku wysyłam... | OlimpiaOpiekun BiblioNETki
Dziękuję BiblioNETkołajowi za Życie nie jest romansem, ale... (Pruszkowska Maria). Najlepsze życzenia w Nowym Roku.
Użytkownik: Neska 01.01.2022 23:01 napisał(a):
Odpowiedź na: Tylko w tym wątku wysyłam... | OlimpiaOpiekun BiblioNETki
Noworoczne podziękowania ślę do Bilionetkowego Mikołaja z Cieszyna z Wydziału Sztuki i Edukacji Instytutu Sztuk Muzycznych :)) za Białe łzy (Kunzru Hari) oj będzie muzycznie - fantastycznie.
Użytkownik: Czajka 03.01.2022 15:27 napisał(a):
Odpowiedź na: Tylko w tym wątku wysyłam... | OlimpiaOpiekun BiblioNETki
Dziękuję bardzo Biblionetkomikołajowi za cudny tom Literatury na świecie. Oczywiście z Marcelem Proustem. :D
Użytkownik: jackie_s 03.01.2022 17:12 napisał(a):
Odpowiedź na: Tylko w tym wątku wysyłam... | OlimpiaOpiekun BiblioNETki
Dziękuję Biblionetkołajowi za książkę Latarnik (Läckberg Camilla (właśc. Läckberg Jean Edith)) . Życzę wszystkiego dobrego w Nowym Roku!
Użytkownik: pani-marta 04.01.2022 09:11 napisał(a):
Odpowiedź na: Tylko w tym wątku wysyłam... | OlimpiaOpiekun BiblioNETki
Ja nie wiem czym sobie w tym roku tak zasłużyłam!
Dzisiaj jeden Mikołaj przyniósł mi:

Rezerwat (Ruyslinck Ward (właśc. Belser Raymond Charles Marie De)) (!)
I tak człowiek trafił na psa (Lorenz Konrad) (<3)

Bardzo dziękuję!
Użytkownik: Aquilla 04.01.2022 12:44 napisał(a):
Odpowiedź na: Tylko w tym wątku wysyłam... | OlimpiaOpiekun BiblioNETki
Baaaardzo dziękuję Mikołajowi za Alienista (Carr Caleb) . Jako że wczoraj miałam urodziny - przyszła w idealnym momencie.
Użytkownik: Marylek 04.01.2022 13:56 napisał(a):
Odpowiedź na: Tylko w tym wątku wysyłam... | OlimpiaOpiekun BiblioNETki
Dziękuję pięknie Mikołajce Mikołajewskiej z Krakowa za Pozwól, że Ci opowiem... bajki, które nauczyły mnie, jak żyć (Bucay Jorge).

Szczęśliwego nowego roku, Mikołajko!
Użytkownik: @nat@ 04.01.2022 18:44 napisał(a):
Odpowiedź na: Tylko w tym wątku wysyłam... | OlimpiaOpiekun BiblioNETki
Pragnę bardzo gorąco podziękować Mikołajce Mikołajewskiej za Dwunasta karta (Deaver Jeffery) . Szczerze mówiąc nie spodziewałam się już żadnych upominków, więc zdziwienie i radość ogromne, a mój ukochany Lincoln Rhyme od razu wskoczył na początek kolejki do czytania :D Bardzo dziękuję <3
Użytkownik: Rewolwer_Ocelot 05.01.2022 20:52 napisał(a):
Biblionetkomikołaj z Krakowa obdarował mnie:
Ucieczka z kamiennego świata (Drewnowski Tadeusz)

Dziękuję bardzo za miła niespodziankę.
Obiecująco się zapowiada więc niech Nowy Rok obfituje tylko w dobre książki :)
Użytkownik: Agis 06.01.2022 10:45 napisał(a):
Odpowiedź na: Tylko w tym wątku wysyłam... | OlimpiaOpiekun BiblioNETki
Ja również bardzo dziękuję za Księga Diny (Wassmo Herbjørg) oraz Ukojenie (McEwan Ian). Czekolady, niestety, nie zdążyłam posmakować, bo zanim się obejrzałam, zjadły ją dzieci :-).
Użytkownik: littleangel_ 07.01.2022 14:46 napisał(a):
Odpowiedź na: Tylko w tym wątku wysyłam... | OlimpiaOpiekun BiblioNETki
Chciałabym podziękować Biblionetkołajowi za książkę "Pies Baskeryvilleów" - cudowna niespodzianka!
Użytkownik: maramara 13.01.2022 08:33 napisał(a):
Odpowiedź na: Tylko w tym wątku wysyłam... | OlimpiaOpiekun BiblioNETki
Bardzo dziękuję Mikołajce Mikołajewskiej z, kurczę, chyba Krakowa?... za Bambusowa klepsydra (Górnicki Wiesław (pseud. Stratton Robert F. lub Wierzbiński Fryderyk)). Sądziłam, że BiblioNETkołaj odpoczywa już przy kominku, ale nie!
Ściskam z wdzięcznością i noworocznie!
Użytkownik: Panterka 15.01.2022 18:15 napisał(a):
Odpowiedź na: Tylko w tym wątku wysyłam... | OlimpiaOpiekun BiblioNETki
Mimo że już dawno po świętach, okazało się że Biblionetkołaj nadal działa!
A przynajmniej mam nadzieję, że to on, bowiem przyszła do mnie tajemnicza przesyłka nie wiadomo skąd, a zawierała nurtujące pytanie
A gdyby tak ze świata zniknęły koty? (Kawamura Genki)

Dziękuję!
Użytkownik: Neska 19.01.2022 20:10 napisał(a):
Odpowiedź na: Tylko w tym wątku wysyłam... | OlimpiaOpiekun BiblioNETki
Tak ,tak Biblionetkołaj nadal pracuje, dzisiaj otrzymałam dwie paczuszki z w/w podpisem :):):):)
1 - z Krakowa - Oberża na pustkowiu (Maurier Daphne du)
2- Czarnkowa - Ruyslinck Ward (właśc. Belser Raymond Charles Marie De)

Bardzo, bardzo dziękuję!!!! :):)
Użytkownik: OlimpiaOpiekun BiblioNETki 28.01.2022 10:35 napisał(a):
Odpowiedź na: Tylko w tym wątku wysyłam... | OlimpiaOpiekun BiblioNETki
Z dużym poślizgiem, ale wiem, że jeszcze dwie książki są w drodze do adresatów - podsumowanie.

W tym roku akcja była troszkę utrudniona ze względu na różnego rodzaju perypetie zdrowotne i rodzinne biblionetkowiczów, jednak udało się Biblionetkołajom obdarować mimo to wiele osób.

Do dzisiaj dotarły do adresatów:
- 194 książki
- magnesy,
- kartki,
- zakładki do książek,
- zawieszki na choinki,
- słodycze.

Bardzo Wam dziękuję za wzięcie udziału w akcji i zapraszam już za 10 miesięcy do kolejnej odsłony Biblionetkołaja.
Użytkownik: Kakyuu 04.02.2022 11:49 napisał(a):
Odpowiedź na: Tylko w tym wątku wysyłam... | OlimpiaOpiekun BiblioNETki
Jeszcze ja! Biblionetkołaj określił się mianem raczej zajączka wielkanocnego, ale co tam :) prezenty książkowe na szczęście terminu ważności nie mają. Dziękuję pięknie za W kinie panoramicznym (Kováčik Juraj) oraz Ludzkie potwory: Kobiety Mansona i banalność zła (Meredith Nikki). Pozdrowienia i uściski!

Użytkownik: OlimpiaOpiekun BiblioNETki 04.02.2022 12:14 napisał(a):
Odpowiedź na: Jeszcze ja! Biblionetkoła... | Kakyuu
Luty to tak samo dobry miesiąc do obdarowywania, jak każdy inny :)
Użytkownik: Małgorzata_ 18.02.2022 18:41 napisał(a):
Odpowiedź na: Tylko w tym wątku wysyłam... | OlimpiaOpiekun BiblioNETki
No to chyba jestem ostatnia ;)
Dziękuję mojej Biblionetkołajce za Osobliwy dom pani Peregrine (Riggs Ransom).
Użytkownik: elwen 28.03.2022 08:37 napisał(a):
Odpowiedź na: Tylko w tym wątku wysyłam... | OlimpiaOpiekun BiblioNETki
Na trzy wysłane przeze mnie w początkach grudnia paczki aż dwie nie dotarły (?), a przynajmniej nie potwierdzono ich otrzymania - niewymownie mi z tego powodu głupio...
Użytkownik: martamatylda 03.12.2022 09:16 napisał(a):
Odpowiedź na: Tylko w tym wątku wysyłam... | OlimpiaOpiekun BiblioNETki
Nie posiadam się z radości! Prosto z Bogorii (cóż za nazwa - jak z bajki!) dostałam w prezencie Wakacje Mikołajka (Goscinny René) w wydaniu, które pamiętam z dzieciństwa oraz Wczesną jesienią w Złotych Piaskach (Fleszarowa-Muskat Stanisława) . Bardzo dziękuję za uprzyjemnienie mi długich, zimowych wieczorów, także przy pomocy kawki i wafelka :)