Dodany: 2021-11-04 12:09|Autor: OlimpiaOpiekun BiblioNETki

Podziękowania dla Biblionetkołaja 2021 r.

Tylko w tym wątku wysyłamy informację, że otrzymaliśmy prezent.
A tutaj więcej informacji o akcji: Biblionetkołaj 2021 r.
Przeczytaj komentarze
ilość komentarzy: 56
Użytkownik: Kakyuu 2021-11-10 12:55 napisał(a):
Odpowiedź na: Tylko w tym wątku wysyłam... | OlimpiaOpiekun BiblioNETki
Ktoś musi być pierwszy :)
Chciałam podziękować chorzowskiemu Biblionetkołajowi za Nikt nie idzie (Małecki Jakub [pisarz]). Akurat wróciłam od dentysty, gdy przyszła paczka - co od razu wywołało uśmiech na twarzy :) Ślę uściski!!!
Użytkownik: wwwojtusOpiekun BiblioNETki 2021-11-10 15:08 napisał(a):
Odpowiedź na: Tylko w tym wątku wysyłam... | OlimpiaOpiekun BiblioNETki
Właśnie odebrałem od kuriera miły prezent od Mikołaja Netowicza: Heretycy, buntownicy, wizjonerzy: 22 podróże z największymi umysłami naszych czasów (antologia; Jałochowski Karol, Leggett Anthony, Ekert Artur i inni)

Bardzo serdecznie dziękuję, również za życzenia :-)

PS. Książkę już skonfiskowała żona i wkomponowała do swojego stosiku przyłóżkowego...
Użytkownik: minutka 2021-11-10 20:14 napisał(a):
Odpowiedź na: Tylko w tym wątku wysyłam... | OlimpiaOpiekun BiblioNETki
Wielkie dzięki Mikołaju z Chorzowa za książkę, na którą polowałam od lat :))) Moją świąteczną lekturą będzie:
Urodził go "Niebieski Ptak" (Grodzieńska Stefania (pseud. Ney Stefania))
Użytkownik: dot59Opiekun BiblioNETki 2021-11-12 16:36 napisał(a):
Odpowiedź na: Tylko w tym wątku wysyłam... | OlimpiaOpiekun BiblioNETki
Mnie obdarował jeden Biblionetkołaj w dwóch osobach, przybyły ponoć z Grodu Kraka, aż trzema tytułami:
Dziennik roku chrystusowego (Dehnel Jacek),
Falbanki (Siesicka Krystyna),
i Dzikie mieso (Pilot Marian) (a skąd Ty, Biblionetkołaju, wiedziałeś, że ja lubię stylizacje gwarowe, i że sobie teraz będę głowę łamać, z którego zakątka Polski które zdanie pochodzi?).
Dzięki!
Użytkownik: obserwatorka 2021-11-13 17:21 napisał(a):
Odpowiedź na: Tylko w tym wątku wysyłam... | OlimpiaOpiekun BiblioNETki
I ja się przyłączam do podziękowań dla Biblionetkołajów!
Dziękuję dwóm, kochanym Mikołajom z Krakowa za:
Wakacje Mikołajka (Goscinny René)
i za Przeklęta krew (Maurier Daphne du)
A także dziękuję Wspaniałej Mikołajce ze Śląska za:
J jak jastrząb (Macdonald Helen)
Użytkownik: lutek01 2021-11-13 23:38 napisał(a):
Przyłączam się do podziękowań
Dziękuję serdecznie Biblionetołajce śląsko-beskidzkiej za Zatyrani: Reportaż o najgorzej płatnych pracach (Bloodworth James)
oraz Biblionetkołajce krakowsko-podkarpackiej za Gra Geralda (King Stephen (pseud. Bachman Richard, Evans Beryl)) oraz
Odłamek (Fitzek Sebastian)
Thriller, horror i reportaż o bardzo intrygującym tytule. Ciekawe zestawienie :-)
Bardzo Wam dziękuję.
Użytkownik: misiak297 2021-11-13 23:39 napisał(a):
Odpowiedź na: Tylko w tym wątku wysyłam... | OlimpiaOpiekun BiblioNETki
Ogromnie dziękuję Mikołajce Śląskiej za Jak wytresować lorda: O elitarnych szkołach z internatem (Renton Alex). Ależ ja jestem ciekaw tej książki!

Dziękuję także Mikołajce Kwiatowej za Biedni ludzie (Dostojewski Fiodor (Dostojewski Teodor)) oraz za Dolores Claiborne (King Stephen (pseud. Bachman Richard, Evans Beryl))! Miło będzie wrócić i do jednego i do drugiego pana:)

Coraz bliżej Święta!
Użytkownik: OlimpiaOpiekun BiblioNETki 2021-11-15 12:16 napisał(a):
Odpowiedź na: Tylko w tym wątku wysyłam... | OlimpiaOpiekun BiblioNETki
Moje zaskoczenie dzisiaj było ogromne. Wróciłam ze spaceru i czekała na mnie koperta z książką Pijane banany (Šabach Petr) - nie wiem skąd, bo pracownicy poczty tak przybili pieczątki, że nic nie widać... Nikt nie pytał o mój adres, więc to było dla mnie ogromne zaskoczenie!

Bardzo dziękuję mojemu Biblionetkołajowi i ślę serdeczne pozdrowienia.
Użytkownik: Akrim 2021-11-15 12:43 napisał(a):
Odpowiedź na: Tylko w tym wątku wysyłam... | OlimpiaOpiekun BiblioNETki
Nie wiem, gdzie zatrzymał się Biblionetkołaj, aby wrzucić podarunek do skrzynki pocztowej, bo stempelek niewyraźny (Pyszno? Pyszna?, a może Byszno?).
W każdym razie serdecznie dziękuję za prezent i życzę Ci miłych, radosnych i zaczytanych świąt. :)

Pasażerka (Posmysz Zofia)
Użytkownik: Panterka 2021-11-15 19:55 napisał(a):
Odpowiedź na: Tylko w tym wątku wysyłam... | OlimpiaOpiekun BiblioNETki
Dziękuję Mikołajowi Netowiczowi z Katowic za Serce dla sprawy (Tey Josephine (właśc. MacKintosh Elizabeth))
Normalnie się wzruszyłam bo tej brakowało mi do kolekcji!
Użytkownik: Stephanie 2021-11-16 12:37 napisał(a):
Podziękowania dla Biblionetkołajki z Kielc za powieść
Kurtyzana z Wenecji (Dunant Sarah)
i przemiłe do niej dodatki oraz życzenia.
Użytkownik: jolekp 2021-11-16 16:04 napisał(a):
Odpowiedź na: Tylko w tym wątku wysyłam... | OlimpiaOpiekun BiblioNETki
Bardzo dziękuję niezawodnym krakowskim Mikołajom za Kuzynka Bietka (Balzac Honoré de (Balzak Honoriusz)) i Jędza (Orzeszkowa Eliza) oraz przesłodki magnesik z kotkiem (a właściwie z Harrym Kotterem:))
Użytkownik: joanna86 2021-11-16 22:45 napisał(a):
Odpowiedź na: Tylko w tym wątku wysyłam... | OlimpiaOpiekun BiblioNETki
Serdeczne podziękowania dla Mikołajki z Wrocławia za książkę Jak zawsze (Miłoszewski Zygmunt) oraz dla Mikołajki z Bogorii za Stara baśń: Powieść z IX wieku (Kraszewski Józef Ignacy (pseud. Bolesławita Bogdan, Bolesławita B.)) Pozdrawiam gorąco!!!
Użytkownik: miłośniczka 2021-11-17 11:18 napisał(a):
Odpowiedź na: Tylko w tym wątku wysyłam... | OlimpiaOpiekun BiblioNETki
Najdroższy Mikołaju z Katowic! Właśnie odebrałam z rąk listonosza przemiłą niespodziankę! Dzięki Ci ogromne za Cyfrowa demencja: W jaki sposób pozbawiamy rozumu siebie i swoje dzieci (Spitzer Manfred) - nawet nie wiesz, jak się cieszę! Będzie czytane! :D
Użytkownik: @nat@ 2021-11-17 11:31 napisał(a):
Odpowiedź na: Tylko w tym wątku wysyłam... | OlimpiaOpiekun BiblioNETki
Ogromne podziękowania dla Biblionetkołaja ze Staszowa za Anioły i demony (Brown Dan) oraz Mamo, wróć! (Hardcastle Michael) . Niesamowicie miła niespodzianka, wspaniały prezent na rozpoczęcie dnia :) Do tego śliczna kartka z życzeniami i od razu uśmiech na dzień dobry wykwita :) Bardzo, bardzo dziękuję i życzę samych wspaniałości pod choinką oraz w skrzynce pocztowej :D
Użytkownik: Anna125 2021-11-17 15:46 napisał(a):
Odpowiedź na: Tylko w tym wątku wysyłam... | OlimpiaOpiekun BiblioNETki
Drogi, Mikołaju Netowiczu, nie wiem, czy chociaż wyobrażasz sobie, jak bardzo ucieszyłam się i jednocześnie zdumiałam, widząc książkę Gadacza, właśnie tę, którą skąpiłam sobie kupić.
Za dużo wydaję na tzw. fiu-bździu, w tym niestety a martwi mnie inflacja tym niestety mieści się i budżet na książki. Zresztą półek nie starcza i zarastam w stosiki, choć może nie przejmowałabym się tym tak bardzo, gdyby nie fakt, że pokrywają się kurzem.
Nie nadążam z czytaniem.

Jeszcze raz bardzo dziękuję i dygam głęboko, skłaniając głowę w serdecznym pozdrowieniu i w obliczu Twojej domyślności. ;-)
O ulotności życia (Gadacz Tadeusz)
Użytkownik: misiak297 2021-11-18 13:15 napisał(a):
Odpowiedź na: Drogi, Mikołaju Netowiczu... | Anna125
Dziękuję miłej Mikołajce za Kontury (Cusk Rachel). Pora wziąć się się za powtórkę:) Ciekaw jestem, jak teraz odbiorę tę książkę.
Użytkownik: Stephanie 2021-11-18 13:53 napisał(a):
Odpowiedź na: Tylko w tym wątku wysyłam... | OlimpiaOpiekun BiblioNETki
Wielce szanowny Biblionetkołaj, choć z Katowic, ale właśnie sprawił, że rzucam wszystko i wyjeżdżam (literacko) w Bieszczady, a to za sprawą
Opowieści bieszczadzkie: Nieludzki doktor (Janicki Jerzy (pseud. Jurek Andrzej))
Bardzo dziękuję!
Użytkownik: lutek01 2021-11-18 13:58 napisał(a):
Odpowiedź na: Tylko w tym wątku wysyłam... | OlimpiaOpiekun BiblioNETki
Drogiej Mikołajce z dalekiej Azji dziękuję za Tamtego ranka, kiedy po nas przyszli: Depesze z Syrii (Giovanni Janine di)
Ty wiesz, co dobre. :-)
Użytkownik: wwwojtusOpiekun BiblioNETki 2021-11-18 18:54 napisał(a):
Odpowiedź na: Tylko w tym wątku wysyłam... | OlimpiaOpiekun BiblioNETki
Poszedłem dziś na pocztę odebrać awizo, ale zostałem kompletnie zaskoczony i oczywiście bardzo się ucieszyłem, bo czekały na mnie aż cztery paczki i pięć książek + dodatki!

Bardzo serdecznie dziękuję wszystkim wcieleniom Mikołajów za moc prezentów oraz wiele życzeń.
- Mikołajom z Karkowa za Wszystko dla naszych zmarłych: Opowieści tych, co zostają (Despret Vinciane)
- Biblionetkołajce z Kielc i pomocnym zwierzakom za Igrzyska śmierci (Collins Suzanne) (przejęła córka)
- tajemniczemu nadawcy z Pysznej(?) za Gambit królowej (Tevis Walter S.)
- Biblionetkałojwi ze Staszowa(?) za aż dwie książki Adam w Edenie (Fuentes Carlos) oraz Rozważna i romantyczna (Austen Jane)

Wielkie dzięki wszystkim!
Użytkownik: Kakyuu 2021-11-18 19:13 napisał(a):
Odpowiedź na: Tylko w tym wątku wysyłam... | OlimpiaOpiekun BiblioNETki
I kolejne prezenty ze Śląska do mnie przywędrowały! Dziękuję pięknie Biblionetkowej Mikołajce za Romans wszechczasów (Chmielewska Joanna (właśc. Kühn Irena)) i Stangret jaśnie pani (Fleszarowa-Muskat Stanisława).
Tyle radości na L4 :)
Użytkownik: verdiana 2021-11-18 22:24 napisał(a):
Odpowiedź na: Tylko w tym wątku wysyłam... | OlimpiaOpiekun BiblioNETki
I do mnie też przywędrował Biblionetkołaj! Tajemniczy bardzo, bo nie dało się nic rozczytać, adres sprytnie zamaskowany czarnym markerem. :D Ale radość ogromna! Dostałam:
Dobra świnka, dobra: Niezwykłe życie Christophera Hogwooda (Montgomery Sy)
Rówieśniczki (Tubylewicz Katarzyna)

Dziękuję!
I odzdrawiam serdecznie! <3
Użytkownik: @nat@ 2021-11-19 14:18 napisał(a):
Odpowiedź na: Tylko w tym wątku wysyłam... | OlimpiaOpiekun BiblioNETki
Ostatnie czego bym się spodziewała to, że tak szybko przyjdzie mi tu znowu coś napisać! Radość i zaskoczenie z rana przeogromne :D
Bardzo gorąco dziękuję Mikołajce z Kielc (i jej wiernym zwierzakom!) za Ci koszmarni Celtowie (Deary Terry) oraz Ci niesamowici Egipcjanie (Deary Terry) . Nie mogę się doczekać lektury, uwielbiam tą serię! Dziękuję za książki, niespodziankę, piękną kartkę, zakładki i magnesik, który od razu znalazł swoje miejsce na lodówce :)
Wszystkiego dobrego nie tylko na Święta dla Ciebie Mikołajko, Kota i Psa :D
Użytkownik: obserwatorka 2021-11-19 15:02 napisał(a):
Odpowiedź na: Tylko w tym wątku wysyłam... | OlimpiaOpiekun BiblioNETki
Ogromnie dziękuję miłej Mikołajce z Pysznej Stalowej Woli ;) za: Trafiona - zatopiona (Fryczkowska Anna)
Cieszę się bardzo, bo lubię tę autorkę :)
Użytkownik: yeltet 2021-11-19 17:57 napisał(a):
Odpowiedź na: Tylko w tym wątku wysyłam... | OlimpiaOpiekun BiblioNETki
Bardzo dziękuję Mikołajowi zero waste;)) z Tych za książkę Wanna z kolumnadą Springera oraz jak co roku ;)) dziękuję kochanej Biblionetkołajce i jej wiernym, zwierzęcym pomocnikom za książkę Śniadanie u Tiffany'ego Capote oraz prezencik.

Jesteście wszyscy niemożliwi:) Uwielbiam tę akcję i bardzo się cieszę, że w tym roku ruszyła i mogę brać w niej udział:))

Użytkownik: Kakyuu 2021-11-19 18:22 napisał(a):
Odpowiedź na: Tylko w tym wątku wysyłam... | OlimpiaOpiekun BiblioNETki
Zaczynam się czuć na na śląskim spotkaniu Mikołajkowym :) Tym razem odwiedził mnie Mikołaj z Tychów i obdarował Źle urodzone: Reportaże o architekturze PRL-u [2012] (Springer Filip). Pięknie dziękuję!
Użytkownik: verdiana 2021-11-19 20:53 napisał(a):
Odpowiedź na: Tylko w tym wątku wysyłam... | OlimpiaOpiekun BiblioNETki
Naszukałam się tego wątku jak dzika i wiem, że nie tylko ja, więc wrzucam link i tu, żeby było łatwiej znaleźć. :)

Biblionetkołaj 2021 r.
Użytkownik: Marylek 2021-11-19 23:43 napisał(a):
Odpowiedź na: Naszukałam się tego wątku... | verdiana
Już jest link w pierwszym poście :)
Użytkownik: tynulec 2021-11-19 23:12 napisał(a):
Odpowiedź na: Tylko w tym wątku wysyłam... | OlimpiaOpiekun BiblioNETki
Serdecznie dziękuję Mikołajowi za Za głosem Sangomy (Podolecka Agnieszka). Niestety nie wiem skąd paczka przyszła, bo pieczątka na kopercie jest zupełnie nieczytelna... ale w środku znalazłam list, za który bardzo, bardzo dziękuję ;)
Użytkownik: OlimpiaOpiekun BiblioNETki 2021-11-20 12:34 napisał(a):
Odpowiedź na: Tylko w tym wątku wysyłam... | OlimpiaOpiekun BiblioNETki
Mikołajko wrocławska raz jeszcze dziękuję za książkę God food: Boska kuchnia Malki Kafki (Kafka Malka) - nawet nie wiem ile w tym roku dostałam od Ciebie książek, ale każda jest ciekawa, warta uwagi i każda przeglądana jest nie tylko przeze mnie, ale też przez młodego, który kocha nie tylko swój księgozbiór, ale mój też. :)

Przesyłam całusy.
Użytkownik: Neska 2021-11-21 20:20 napisał(a):
Serdecznie dziękuję Biblionetkołajowi Nadmorskiemu (Gdańsk? )za książkę:
Ursula K. LeGuin "Nie ma czasu. Myśli o tym , co ważne".

Idealna pozycja dla osoby, która czasem lubi popaść w zadumę🙄

Pozdrawiam:)
Użytkownik: Kakyuu 2021-11-22 14:10 napisał(a):
Kolejny książkowy prezent!
Dziękuję Mikołajowi z Warszawy za Mamy morderstwo w Mikołajkach (Matyszczak Marta). I tak, wygląda na to, że byłam grzeczna, Mikołaju :) Uściski!
Użytkownik: Anna125 2021-11-23 11:28 napisał(a):
Odpowiedź na: Tylko w tym wątku wysyłam... | OlimpiaOpiekun BiblioNETki
Biblionetkołaju ze Śniegowa! Piękną książkę podarowałeś, nieznaną mi zupełnie. A Sylvia jest tam obecna.
Bardzo dziękuję! :-) A książeczka już przeczytana.
Garnitur na każdą okazję (Plath Sylvia)
Użytkownik: jolekp 2021-11-23 15:46 napisał(a):
Odpowiedź na: Tylko w tym wątku wysyłam... | OlimpiaOpiekun BiblioNETki
Bardzo dziękuję kochanej krakowskiej Mikołajce za Kwestia ceny (Miłoszewski Zygmunt), miłą kartkę z życzeniami i uroczą choinkę:)
Użytkownik: Kakyuu 2021-11-23 17:17 napisał(a):
Odpowiedź na: Tylko w tym wątku wysyłam... | OlimpiaOpiekun BiblioNETki
Mikołajce z Rybnika ( i znów Śląsk! :D) dziękuję pięknie za Fuerte (Bajon Kasper). Buziaki!
Użytkownik: tweety008 2021-11-23 18:09 napisał(a):
Odpowiedź na: Tylko w tym wątku wysyłam... | OlimpiaOpiekun BiblioNETki
Kochany Biblionetkołaju z Kielc(?)
Bardzo dziękuję, że pamiętałeś że byłam wyjątkowo grzeczna w tym roku :)
Saszeńka (Montefiore Simon Sebag) sprawiła mi ogromną radość! O tym, że NAPRAWDĘ istniejesz świadczy również fakt, że oprócz książki znalazłam też koci magnes i zakładkę!! No bo któż inny wiedziałby, jaką kociarą jestem, jeśli nie Ty?
Przesyłam Ci wirtualne uściski i dziękuję, dziękuję, dziękuję! :*
Użytkownik: joanna86 2021-11-24 12:50 napisał(a):
Odpowiedź na: Tylko w tym wątku wysyłam... | OlimpiaOpiekun BiblioNETki
Dziękuję gorąco mojemu Mikołajowi za Magazyn osobliwości (Dickens Charles (Dickens Karol)) oraz bardzo sympatyczny liścik! Pozdrawiam serdecznie!
Użytkownik: krsz7 2021-11-24 12:56 napisał(a):
Odpowiedź na: Tylko w tym wątku wysyłam... | OlimpiaOpiekun BiblioNETki
Bardzo serdecznie dziękuję Mikołajowi z Katowic za książkę Gambit królowej (Tevis Walter S.) oraz za piękną kartkę z życzeniami! Pierwszy raz biorę udział w tej zabawie i jestem bardzo wdzięczna, że Mikołaj o mnie pamiętał i obdarował tak miłą niespodzianką!
Użytkownik: Avael 2021-11-24 14:41 napisał(a):
Odpowiedź na: Tylko w tym wątku wysyłam... | OlimpiaOpiekun BiblioNETki
Bardzo dziękuję Mikołajowi z Kętrzyna za książki Diabły z Loudun (Huxley Aldous) oraz Muzeum dusz czyśćcowych: Opowieści niesamowite (Grabiński Stefan (pseud. Żalny Stefan)). Będą idealne do zaczytywania się w zimowe wieczory. Pierwszy raz otrzymałam paczkę w ramach akcji Biblionetkołaj i jest mi ogromnie miło :) Ślę pozdrowienia!
Użytkownik: dot59Opiekun BiblioNETki 2021-11-24 15:30 napisał(a):
Odpowiedź na: Tylko w tym wątku wysyłam... | OlimpiaOpiekun BiblioNETki
Właśnie odebrałam przesyłkę od Mikołaja z Krakowa - a w niej Zielona Mila (King Stephen (pseud. Bachman Richard, Evans Beryl)), kartkę z życzeniami i śliczny świąteczny drobiażdżek.
Pięknie dziękuję!
Użytkownik: Aril27 2021-11-24 18:49 napisał(a):
Odpowiedź na: Tylko w tym wątku wysyłam... | OlimpiaOpiekun BiblioNETki
Ogromne dziękuję dla Biblionetkołajki i jej pomocników z Kielc za książkę Pocałunek pod jemiołą (Kleypas Lisa), a także za życzenia.
Mam nadzieję, że nadchodzący rok przyniesie Ci same miłe niespodzianki.
Użytkownik: maramara 2021-11-25 10:15 napisał(a):
Odpowiedź na: Tylko w tym wątku wysyłam... | OlimpiaOpiekun BiblioNETki
Mikołajowi z Pysznicy bardzo dziękuję za Arthur Conan Doyle i sprawa morderstwa: Prawdziwe śledztwo twórcy Sherlocka Holmesa (Fox Margalit).
Zacieram ręce — kolejna Holmesowo-Doyle'owa luka wypełniona!
Wszystkiego cudownego, Dobry Duszku!
Użytkownik: OlimpiaOpiekun BiblioNETki 2021-11-25 11:46 napisał(a):
Odpowiedź na: Tylko w tym wątku wysyłam... | OlimpiaOpiekun BiblioNETki
Bardzo dziękuję moim kochanym krakowskim Biblionetkołajom za: Gwiazd naszych wina (Green John) oraz Przysmaki polskiego stołu (Łebkowski Marek)

Na pewno miłe będzie gotowanie nowych potraw, a później czytanie powieści :)
Użytkownik: carly 2021-11-25 18:27 napisał(a):
Odpowiedź na: Tylko w tym wątku wysyłam... | OlimpiaOpiekun BiblioNETki
Mój Mikołaj przywędrował do mnie z Kętrzyna i przyniósł mi aż dwie wspaniałe książki: Wigilia pełna duchów (antologia; Gaskell Elizabeth (Gaskell E. C., Gaskell Elizabeth Cleghorn), Wharton Edith (Wharton Edyta, Wharton Edith Newbold Jones), Crawford Marion (Crawford Francis Marion, Crawford F. Marion) i inni) i Z duchami przy wigilijnym stole (antologia; Rzewuski Henryk, Day John Arthur, Pawlikowska-Jasnorzewska Maria i inni) oraz 2 dodatkowe piękne prezenty, z którymi chętnie się zapoznam:) Mój Mikołaju, dziękuję bardzo za niespodziankę i życzę Ci spełnienia wszystkich marzeń:)
Użytkownik: elwen 2021-11-25 19:53 napisał(a):
Odpowiedź na: Tylko w tym wątku wysyłam... | OlimpiaOpiekun BiblioNETki
Mikołajowi z Kętrzyna serdecznie dziękuję za Mikołajek i inne chłopaki (Goscinny René) Rekreacje Mikołajka (Goscinny René) Joachim ma kłopoty (Goscinny René) oraz smakowicie się zapowiadające Ścieżki myśli (Lengauer Jerzy) i Podwieczorki z Kalliope (Lengauer Jerzy)
Użytkownik: Kakyuu 2021-11-26 13:12 napisał(a):
Odpowiedź na: Tylko w tym wątku wysyłam... | OlimpiaOpiekun BiblioNETki
Mikołaju biblionetkowy z Pysznej - dostałam od Ciebie pyszne książkowe prezenty. Dziękuję bardzo za Droga (McCarthy Cormac (właśc. McCarthy Charles)) oraz Ja cię kocham, a ty miau (Miszczuk Katarzyna Berenika). Czuję się wręcz świątecznie, bo za oknem właśnie pada śnieg. Pozdrawiam serdecznie!
Użytkownik: Książkowo 2021-11-26 17:25 napisał(a):
Odpowiedź na: Tylko w tym wątku wysyłam... | OlimpiaOpiekun BiblioNETki
Drogi Biblionetkołaju! Pięknie dziękuję za Wyznania gejszy (Golden Arthur)
Użytkownik: Madii 2021-11-26 17:42 napisał(a):
Odpowiedź na: Tylko w tym wątku wysyłam... | OlimpiaOpiekun BiblioNETki
Dziękuję Mikołajowi Netowemu z Tych za Biała gorączka (Hugo-Bader Jacek)
Cieszę się tym bardziej, że nie mam w swej biblioteczce zbyt wielu reportaży.
Użytkownik: wwwojtusOpiekun BiblioNETki 2021-11-27 14:48 napisał(a):
Odpowiedź na: Tylko w tym wątku wysyłam... | OlimpiaOpiekun BiblioNETki
Dziękuję bardzo Biblionetkołajowi z Prezentowa za Miss Birmy (Craig Charmaine) - odebrałem wczoraj, żona już jest na 80 stronie, czyli jest ok. :-)
Użytkownik: Neska 2021-11-27 21:56 napisał(a):
Odpowiedź na: Tylko w tym wątku wysyłam... | OlimpiaOpiekun BiblioNETki

Obdarowana Neska dziękuje z całego serca swoim Biblionetkołajom z Pysznej : za -Jak się ma twój ból? (Garnier Pascal),
Czeski Raj (Rudiš Jaroslav) oraz z Czrnkowa za
Baśń o wężowym sercu albo Wtóre słowo o Jakóbie Szeli (Rak Radek (Rak Radosław)).
Sprawiłyście mi ogromną radość:)
Przesyłam Wam moc uścisków.
Użytkownik: krsz7 przedwczoraj, 19:51 napisał(a):
Odpowiedź na: Tylko w tym wątku wysyłam... | OlimpiaOpiekun BiblioNETki
Gorące podziękowania dla Mikołajki z Krzykawki za aż dwie książki Trzydziesta pierwsza (Puzyńska Katarzyna) i Z jednym wyjątkiem (Puzyńska Katarzyna) oraz słodki upominek! Pozdrawiam i życzę równie miłych prezentów!
Użytkownik: maramara wczoraj, 08:44 napisał(a):
Odpowiedź na: Tylko w tym wątku wysyłam... | OlimpiaOpiekun BiblioNETki
Ekhm... Najdroższy Mikołaju, rozpoznaj się, bardzo Cię proszę, po darach, albowiem wstrząs wynikający z faktu otrzymania drugiej już w tym roku książki biblionetkołajowej sprawił, że bezrozumnie zniszczyłam kopertę przed przeprowadzeniem śledztwa adresowo-stemplowego... Ofiarowałeś mi mianowicie Mężczyzna na balkonie (Sjöwall Maj, Wahlöö Per) plus dwie piękne zakładki plus psiężyc w pełni plus kartkę z życzeniami, a papier ozdabiały Kubusie Puchatki — wszystko w punkt!

Dziękuję najserdeczniej i wybacz mi ten destrukcyjny szał — to biurowy nawyk... Ściskam świątecznie!
Użytkownik: LouriOpiekun BiblioNETki wczoraj, 11:35 napisał(a):
Odpowiedź na: Tylko w tym wątku wysyłam... | OlimpiaOpiekun BiblioNETki
Ogromne podziękowania dla Mikołaja Książek (Mikołaja Książka?) za wspaniały prezent, tj. Światło między oceanami (Stedman M. L.)
Użytkownik: ka.ja wczoraj, 14:54 napisał(a):
Odpowiedź na: Tylko w tym wątku wysyłam... | OlimpiaOpiekun BiblioNETki
Ach, jaka radość! Dostałam Brzoskwinie dla księdza proboszcza (Harris Joanne) od Mikołajki z Rybnika (chyba, bo pieczątka przystawiona po szpiegowsku ;)). Do książki dołączone zostały życzenia, które sobie zamierzam przeczytać za jakieś trzy tygodnie, bo na razie usiłuję zaprzeczać upływowi czasu.
Użytkownik: lutek01 wczoraj, 23:30 napisał(a):
Serdecznie dziękujemy Mikołajce z Sicienka za:
Tristan 1946 (Kuncewiczowa Maria)
Otherhood: Mamusie bez synusiów (Sutcliffe William)
Gorączka świątecznej nocy (Hulse Caroline)
Kiedy będziemy wolne: Moja walka o prawa człowieka (Ebadi Shirin)
oraz "Lost Kitties. Bezdatownik kociarza" i cudną kartkę.

Ten wstrętny, późnolistopadowy, zawichrzony, szaro-bury, wilgotny dzień miał piękny finał w postaci wizyty na poczcie.
:-)))