Dodany: 2021-08-31 14:26|Autor: OlimpiaOpiekun BiblioNETki

1 osoba poleca ten tekst.

Warszawskie Targi Książki


Tegoroczna edycja Warszawskich Targów Książki - w wersji plenerowej - odbędzie się w dniach 9-12 września na Placu Defilad przed Pałacem Kultury i Nauki w Warszawie.

Targom od lat towarzyszy rozbudowany program wydarzeń literackich, edukacyjnych i branżowych. Na kilku scenach równolegle odbywać się będą spotkania z autorami, w strefie dziecięcej zajęcia dla najmłodszych, miłośnicy komiksów będą mogli skorzystać z oferty Festiwalu Komiksowa Warszawa, a dla tych, którzy lubią kryminały są przygotowane spotkania w ramach Festiwalu Kryminalna Warszawa.

W roli Gościa Honorowego tegorocznych Warszawskich Targów Książki wystąpią Czechy. Rada programowa, złożona z przedstawicieli czeskiego i polskiego środowiska literackiego, zaprosiła do udziału w Targach 11 autorek i autorów: Michala Ajvaza, Biancę Bellovą, Davida Böhma, Radkę Denemarkovą, Petra Hruškę, Petrę Hůlovą, Galinę Miklínovą, Ivę Procházkovą, Jaroslava Rudiša, Marka Šindelkę i Kateřinę Tučkovą, a także Pavla Čecha, który weźmie udział w Festiwalu Komiksowa Warszawa.

Warszawskim Targom Książki 2021 towarzyszyć będą Targi Książki Akademickiej i Naukowej ACADEMIA. Przedsięwzięcie zainicjowane zostało przez Wydawnictwa Uniwersytetu Warszawskiego i Oficynę Wydawniczą Politechniki Warszawskiej. Sektor wydawców akademickich i naukowych już od lat stanowi ważny element Targów, podobnie jak Konkurs na najlepszą książkę akademicką i naukową ACADEMIA.

Wstęp na Warszawskie Targi Książki jest w tym roku bezpłatny dla wszystkich zwiedzających.

Czw. 09.09.21: 10:00-18:00
Pt. 10.09.21: 10:00-19:00
Sob. 11.09.21: 10:00-19:00
Niedz. 12.09.21: 10:00-17:00

 

Informacje: https://targiksiazki.com/warszawskie-targi-ksiazki/

Legenda
  • - książka oceniona przez Ciebie - najedź na ikonę przy książce aby zobaczyć ocenę
  • - do książki dodano opisy lub recenzje
  • - książka dostępna w naszej księgarni
  • - książka dostępna u innych użytkowników (wymiana, kupno)
  • - książka znajduje się w Twoim schowku
Patronaty Biblionetki
Biblionetka potrzebuje opiekunów
Recenzje

Użytkownicy polecają:

Redakcja poleca: