Dodany: 29.07.2021 12:23|Autor: Natalia S.

Książka, którą każdy rodzic powinien przeczytać

Zatrzymaj się na chwilę. Zastanów się, czy Twoje dziecko zawsze może liczyć na Twoje wsparcie? Czy poświęcasz mu wystarczająco dużo uwagi?

Autor w swej książce po raz kolejny porusza temat młodzieży zmagającej się z problemami, brakiem akceptacji i uwagi ze strony rodziców. To historia o zagubionych dzieciakach, którym nikt nie pokazał właściwej drogi. Skrywane tajemnice i żal tkwią w nich głęboko, nie pozwalając normalnie funkcjonować.
Zaskoczył mnie epizod z panią Ratajczak, to było koszmarne! A jego wyjaśnienie odebrało mi mowę.
W moim odczuciu zbyt dużo tutaj dramatów, które spotykają w kółko te same osoby, co nie bardzo do mnie przemawia; do niczego więcej przyczepić się nie mogę
Myślę, że z książką powinien zapoznać się każdy rodzic, by zrozumieć, jak ważną rolę odgrywa w życiu swojego dziecka i jak ważne jest jego wsparcie, zrozumienie problemu, choćby nawet nam wydawał się błahy. Jesteśmy po to, by pomóc naszym dzieciom podążać właściwą drogą, ale nigdy w życiu nie narzucać im jak mają żyć. Jesteśmy po to by je rozumieć i być wsparciem każdego dnia. Zakończenie pozostaje otwarte, więc czekam na kontynuację.