Dodany: 25.07.2021 17:47|Autor: Leinz

Książki i okolice> Książki w ogóle

Gnoza, mistyka, filozofia - w poetycznej prozie.

Książka "Fatalizm Niesfornego Czasu Świt Bezgranicza" - jest to prawdziwa perła wśród dzisiejszej/współczesnej literatury pięknej, dlatego chcę ją polecić.
Książkę udostępniam za darmo.

Kategoria: Poemat, Filozofia, Sztuka, Literatura Piękna, Proza Współczesna, Poetyzowana Liryzowana Proza, Mistyka, Gnoza

Link do pdf:

Link do księgarni:

Pozwolę sobie przedstawić piękną książkę, o bogatym języku i zawierającą wiele mądrości, zostałem upoważniony do proklamacji/kolportażu. Lecz głównie z własnej chęci i inicjatywy chciałem się podzielić tą pozycją, ponieważ ta książka jest niezwykła, bogata językowo, wciągająca w rzeczywistość metafizyczną w sposób bezpośredni, co bardzo rzadko się zdarza, zawiera wiele mądrości uwikłanych w poetycznych i filozoficznych alegoriach, metaforach, symbolach, co znaczy, że każde słowo może zawierać drugie dno. Autor rzuca tu same konkrety, proszę zobaczyć na rozdział II. Jest naprawdę niesamowita, ale to jest moje zdanie. Jest wręcz nieziemsko napisana, zawiera bardzo wiele odpowiedzi prostych i jasnych na różne pytania egzystencjalne, powiązane z biblijnym Słowem, greckim Logos, hinduskim Shabdem lub Anahad Nad. Czyli mowa o fundamentalnych sprawach, o wewnętrznej mocy twórczej lub Woli poprzez nauki „Mistrza”

Dyskusja została zamknięta.