Dodany: 04.01.2021 00:44|Autor: Nope

Książki i okolice> Pomoc

tytuły 2 zapomnianych romansów historycznych

Hej,
Szukam jak w opisie tytułów 2 romansów — niestety nie pamiętam nazwisk autorek, a tylko ogólny zarys początków fabuły (akcja obydwu książek rozgrywa się zdaje się w XVIII-XIX wieku w Londynie). Będę bardzo wdzięczna za wszelką pomoc 😊

1. Główna bohaterka przychodzi do króla półświatka, żeby prosić o umorzenie długów lub łagodne traktowanie swojego brata-hulaki. Wydaje mi się, że może mieć ona na imię Patricia, natomiast on jest nazywany bestią, demonem czy czymś w tym rodzaju

2. Główna bohaterka jest aktorką/śpiewaczką/tancerką. Na prośbę znanej gwiazdy i za zapłatą (a może swojej przyjaciółki lub znajomej — nie pamiętam już) idzie zamiast niej na spotkanie z pewnym mężczyzną (oczywiście swoim przyszłym ukochanym) w zajeździe. Następnie zabiera mężczyznę do swojego mieszkania — było chyba coś o tym, że podczas spotkania został otruty/uśpiony/doznał obrażeń — po przebudzeniu orientuje się, że został związany (bohaterka boi się o własne bezpieczeństwo), ale bez problemu udaje mu się uwolnić i pogrywa sobie z bohaterką.
Główna bohaterka miała dużego psa
Użytkownik: Nope 05.01.2021 14:27 napisał(a):
Odpowiedź na: Hej, Szukam jak w opisi... | Nope
Udało mi się właśnie przypadkowo znaleźć tytuł pierwszego - jest to „Fascynacja” Amandy Quick