Dodany: 29.12.2020 19:20|Autor:

Książka: Cztery pory roku Toli
Włodarkiewicz Anna
Notę wprowadził(a): Pingwinek

Świat dookoła jest taki ciekawy, spójrzcie tylko na zmieniające się pory roku! Wiosna, lato, jesień, zima wpływają na całe nasze życie. Wraz z małą dziewczynką - Tolą będziecie mieć okazję bliżej się im przyjrzeć. Czeka Was cały fantastyczny rok z Tolą!

Wiosną dziewczynka obserwuje budzącą się do życia przyrodę. Latem na jej twarzy brązowieją piegi od wszędobylskiego słońca. To też czas niezapomnianych wakacji nad morzem wraz z mamą i tatą. Jesienią Tola wreszcie może zebrać kasztany i zrobić z nich ludziki. Wszędzie pachnie zupą dyniową, a obowiązkowym elementem stroju są kalosze! Zimą wraz z tatą jeździ na sankach i urządza bitwy śnieżne. Dziewczynka pomaga również w przygotowaniach do Świąt.

Seria "Tola" to ciepłe, rodzinne opowiadania dla wszystkich przedszkolaków. Wraz z 4-letnią Tolą wspólnie obserwujcie zmieniające się pory roku i celebrujcie te (nie)zwykłe codzienne chwile!

"Cztery pory roku Toli" to wyjątkowe, prezentowe wydanie opowiadań o małej Toli. Historie zawarte w tym wydaniu możecie znaleźć w czterech poprzednich częściach: "Wiosna Toli", "Lato Toli", "Jesień Toli" i "Zima Toli".

[Wydawnictwo Zielona Sowa, 2020]