Dodany: 12.11.2020 13:43|Autor:

Książka: Seks, wino i my
Nieznany Carlo
Notę wprowadził(a): OlimpiaOpiekun BiblioNETki

Życie ma zawsze słodko-gorzki smak. Czasem nas rozpieszcza, stawiając na naszej drodze kogoś, kto sprawia, że rzeczywistość nabiera barw. Wszystko się zmienia, lecz tak subtelnie, że nawet nie potrafisz sobie wyobrazić, jak mogło nie być tej osoby u twego boku.

Lecz z czasem na waszej drodze pojawiają się przeszkody. Usilnie walczycie z przeciwnościami losu, by wykonać każdy, kolejny, wspólny krok, który was połączy na nowo. Kiedy pojawia się chwila zachwiania i jedna strona zwyczajnie się poddaje, ponieważ nie widzi lepszego rozwiązania, wówczas starania drugiej są niewystarczające, by ratować coś, czego już nie ma. Wtedy pojawia się gorycz, żal, zniechęcenie i tęsknota za tym, jak było na początku. Wasze ścieżki się rozwidlają, a ty zostajesz sam z bólem i pustką w sercu.

Brzmi znajomo? "Seks, wino i my" opowiada historię, z którą może utożsamić się każdy. Ukazuje głębię ludzkich emocji, ich intensywność i nieprzewidywalność. Miłość, choć przez wielu jest uznawana za mit, naprawdę istnieje. Wystarczy odrobina wiary, by mogła rozkwitnąć.

[Nieznani, 2020]