Dodany: 05.11.2020 21:16|Autor: deletrix

Książki i okolice> Pomoc

Zapomniany tytuł e-booka

Kilka lat temu czytałam książkę/e-book o dziewczynie, która trafiła do "grodu" zmiennokształtnych. Była ranna i straciła pamięć. Później okazało się, że uciekała przed swoimi ludźmi, którzy chcieli ją zgwałcić i zabić.

"Król" zmiennokształtnych zakochuje się w niej i ją poślubia. Nadaje jej nowe imię. Dziewczyna okazuje się być uzdrowicielką. Zmiennokształtni są telepatami, są atakowani przez inną rasę.

Króla otacza chyba siódemka ważnych mężczyzn. Jeden z nich zostaje bardzo poraniony, leczy go nadworny lekarz próbując naprawić jego połamane kończyny wkładając go w dziwną maszynę, która powoduje tylko większe cierpienie. Dziewczyna uzdrawia go swoją mocą, przenosząc na siebie jego obrażenia.

Książka w oryginale po angielsku, tłumaczona na język Polski, choć niedokończona - przynajmniej wtedy.

Proszę pomóżcie mi ją znaleźć. Czytałam ją kilka razy ale przekopałam internet i nic. to był e-book ściągnięty z chomikuj.pl
Użytkownik: carmaniola 06.11.2020 15:14 napisał(a):
Odpowiedź na: Kilka lat temu czytałam k... | deletrix
Może to Zmiennokształtni (Roberson Jennifer)
Tych Kronik Czeysuli jest więcej i kiedyś, kiedyś, w zamierzchłych czasach, gdy to czytałam było wydanych tylko kilka tomów. E-booków wtedy nie było na pewno, ale określenie "zmiennokształtni" skłaniają mnie w tym kierunku. :-))
Użytkownik: deletrix 07.11.2020 11:15 napisał(a):
Odpowiedź na: Może to Zmiennokształtni ... | carmaniola
Dziękuję ale to niestety nie to 😩