Dodany: 01.11.2020 11:45|Autor: mrs.book.book

Drugi tom "Narzeczonej"

To drugi tom serii „Narzeczona” i według mnie był znacznie lepszy od poprzedniej części.

Mac stara się dojść do siebie po burzliwym rozstaniu. Znalazła nową pracę i zaczęła się spotykać z miłością ze szkoły średniej.
Quinten nie potrafi się pozbierać po tym, jak potraktowała go Mac. Wyładowuje swoje emocje na siłowni. A z Laylą spotyka się tylko na niezobowiązujący seks.
Oboje nie rozmawiali ze sobą od bardzo dawna i nie mieli okazji wyjaśnić tego, co ich dręczy.
Jednak mała Jade skrywa swoją małą tajemnicę, która może wszystko odmienić.

Książkę czytało się naprawdę szybko. Wciągnęłam się na tyle, że gdy kończył się rozdział i postanawiałam iść spać, to działo się coś, co nie pozwalało mi odłożyć książki.

W porównaniu z poprzednią częścią ta wypadła znacznie lepiej. Pierwszy tom moim zdaniem był trochę przeciągnięty. No, ale to był debiut, więc wszystko zostaje wybaczone. Ważne, że w drugim możemy zaobserwować, iż autorka doskonali swoje pióro.

Zastanawia mnie, jak potoczyły się losy Layli. Najbardziej ciekawa jestem, co ona swoim zachowaniem chciała osiągnąć. Jakoś w tym nie mogłam się połapać.

Co do zakończenia nie będę ukrywać, że było przewidywalne, ale nie przeszkadzało mi to za mocno.

Czy polecam tę książkę? Zdecydowanie tak. To będzie lekka i przyjemna lektura na wieczory. Tylko koniecznie przeczytajcie pierwszy tom, nim sięgniecie po drugi.

[Recenzja w pierwszej kolejności pojawiła się na moim blogu, stronach internetowych księgarń, oraz portalach o tematyce książkowej.]