Dodany: 30.10.2020 00:12|Autor: Semm

Czytatnik: Moje rekomendacje

Magia łączy - Ilona Andrews

Uwielbiam serię o Kate Daniels!
"Magia łączy" to kolejny tom rewelacyjnej serii autorstwa Ilony Andrews. Przeczytałam go z wielką frajdą i spokojnie mogę powiedzieć, że autorzy jak zawsze stanęli na wysokości zadania. Postapokaliptyczna Atlanta, w której osadzona jest akcja, ponownie zaskakuje pomysłami i przyciąga świetną kreacją świata, gdzie magia i technika walczą o przewagę. Na Kate Daniels czekają liczne wyzwania, składające się na wciągającą fabułę, pełną zwrotów akcji – wzrasta napięcie przed wielkim starciem z Rolandem, w dodatku towarzyszą mu wielkie powroty zaskakujących bohaterów, zdrady i cała masa przeszkód do pokonania. Żywe, wyraziste i interesujące postacie dostarczają humoru i zgrabnie prowadzą czytelnika przez historię. Nie nudziłam się nawet przez sekundę! Seria o Kate Daniels niejednokrotnie udowodniła zresztą, że jest pierwszorzędną lekturą, od której trudno się oderwać. Gorąco polecam książkę „Magia łączy”, jak i wszystkie poprzednie tomy cyklu. Jest rewelacyjny! :)
Magia łączy (Andrews Ilona (właśc. Gordon Ilona, Gordon Andrew))