Dodany: 20.10.2020 12:04|Autor: mrs.book.book

Valeria

Gdy tylko otrzymałam tę książkę, wiedziałam, że muszę ją szybko przeczytać. Tyle dobrego o niej słyszałam.

To z pozoru zwyczajna historia czterech kobiet, aczkolwiek ma coś w sobie, co sprawiło, że skradła moje serce. Już od początku miałam wrażenie, jakbym należała do grona tych przyjaciółek. Cztery kobiety, a każda inna.
Lola - zwariowana i odniosłam wrażenie, że to ona za każdym razem potrafi rozbawić towarzystwo.
Carmen- nie znosi swojego szefa, a dodatkowo zakochała się w koledze z pracy.
Nerea - chyba najspokojniejsza z nich, twierdzi, że świetnie jej bez drugiej połówki, aczkolwiek i na nią przyjdzie czas.
I na koniec Valeria - główna bohaterka, która ma trudny okres w życiu. Małżeństwo, w którym zaczyna się źle dziać. Książka, którą trzeba napisać, a zwyczajnie brak jej weny. Ale dzięki wsparciu przyjaciółek nie zatrzymuje się, tylko idzie do przodu. Takie przyjaciółki, jakie ma Valeria, to skarb. Mimo, iż zdarzają się rzeczy, na które nie mamy wpływu i które powodują zgrzyty, one zawsze są ponad to i wiedzą, że o taką przyjaźń należy dbać.

Tyle emocji wywołała we mnie ta książka! Raz aż mi mózg parował od tego, co tam się działo, a za chwilę już płakałam ze śmiechu.

Książkę czyta się bardzo przyjemnie. Mamy tu połączenie literatury obyczajowej z nutką erotyku. Moim zdaniem jest to świetna pozycja dla każdej kobiety.

[Recenzja w pierwszej kolejności pojawiła się na moim blogu, stronach internetowych księgarń, oraz portalach o tematyce książkowej.]