Dodany: 19.10.2020 19:13|Autor: Moniczkasia

Dobra książka

Książka jest bogatym źródłem informacji. Moim zdaniem przeznaczona jest dla każdej osoby, która chce zadbać o swoje zdrowie i życie. Myślę, że wielu lekarzy powinno zapoznać się z tym materiałem i wdrożyć go do swojej pracy, aby uświadamiać pacjentów, że poprzez prawidłowe odżywianie dłużej będziemy cieszyli się zdrowiem.

Warto, aby każdy z nas miał tę książkę i korzystał z niej przez całe swoje życie. Nie jest to książka do przeczytania i zapamiętania na jeden raz. Zawarta w niej wiedza jest bardzo obszerna i poparta wieloma badaniami. Dokładnie opisano w niej, jakie produkty są korzystne dla naszego zdrowia, jak przechowywać produkty żywnościowe, jakie narzędzia do ich przygotowywania są najwłaściwsze, jakie stosować techniki gotowania. Autor wspomógł nas również przepisami na wiele gotowych dań.

Bardzo ważne jest, aby przeczytać książkę od początku do końca, nie pomijając żadnego rozdziału. Na początku wydaje się to lekko męczące, ale z biegiem czasu każdy zrozumie, jak ważne są te wszystkie informacje dla zrozumienia całości treści i utrwalania w nas potrzeby wdrożenia tej wiedzy w nasze życie.

Recenzja była wcześniej publikowana na innych stronach internetowych.

Użytkownik: Gosia - Pachnące Inspiracje 21.11.2020 09:29 napisał(a):
Odpowiedź na: Książka jest bogatym źród... | Moniczkasia
Warto przeczytać tę książkę. Bardzo dużo wiedzy i fakt, na początku może być troszkę męcząca , ale później jest tylko lepiej. Każdy powinien wiedzieć, co jeść by pokonać chorobę:)