Dodany: 03.08.2020 19:55|Autor:

Kontynuacja bestsellerowego "Jedz pysznie, chudnij cudnie".

Niestety w obiegowej opinii dieta to słowo klucz do męczarni, głodu i kary za grzech obżarstwa...i nigdy nie ma dobrego momentu żeby ją zacząć bo a to święta, a to imieniny, a to wyjazd na wakacje... Fakt jest taki, że wystarczy się dobrze zorganizować i mieć potrzebne produkty w lodówce, aby wytrwać na "diecie" podczas świąt i majowego grilla, tak by nie robić przykrości gościom. Wręcz przeciwnie - można zabłysnąć fantastycznymi przepisami kulinarnymi przed otwartymi na nowe smaki przyjaciółmi. Bo przecież imieniny to nie zawsze śledź w śmietanie i sałatka warzywna z majonezem, można zrobić świetne wykwintne i proste dania, a jednocześnie nie wyłamać się z diety!

Podczas kuracji odchudzającej bardzo często osoby, które odchudzam mają rożne uroczystości rodzinne i wyjścia, święta i kinderbale i świetnie sobie z nimi radzimy, co więcej zwykle po takiej "zdrowej uczcie" przychodzą zachwyceni prostymi i pysznymi potrawami, które zrobili z podanych przeze mnie przepisów, a niektóre z nich na stałe goszczą w imprezowym menu.

[Feeria, 2011]