Dodany: 2020-05-23 18:38|Autor: Pingwinek

BiblioNETka> O BiblioNETce

Problem z przeglądarką? Co się dzieje? :(


Potrzebuję pomocy. Od wielu lat przeglądam Biblionetkę z użyciem Firefoxa. Dzisiaj, nagle - choć na pierwszy rzut oka wszystko wygląda jak zawsze - nie jestem w stanie edytować starej ani dodać nowej czytatki, zamieścić komentarza ani utworzyć tematu... W przypadku edycji starej czytatki po wprowadzeniu zmiany klikam "Dalej" i mogę klikać w nieskończoność, gdyż nie zostaję przekierowana do następnego etapu, w którym akceptuje się treść. W przypadku nowej czytatki, komentarza lub tematu nie dość, że próba dodania treści nie kieruje mnie do etapu akceptacji, to jeszcze treść całkiem znika i znów mam przed sobą puste okienko. Co się dzieje? Nie winię Biblionetki, tylko własny komputer. Teraz korzystam z Microsoft Edge i wszystko gra. Chciałabym jednak wrócić do Firefoxa. Jak rozwiązać problem?
Wyświetleń: 126
Dodaj komentarz
Przeczytaj komentarze
ilość komentarzy: 4
Użytkownik: beatrixCenci 2020-05-23 22:31 napisał(a):
Odpowiedź na: Potrzebuję pomocy. Od wie... | Pingwinek
Może to jakieś przejściowe problemy strony? Mi na firefoxie działa w tej chwili, ale nieco wcześniej sama strona się nie załadowała w ogóle.
Użytkownik: Pingwinek 2020-05-23 22:53 napisał(a):
Odpowiedź na: Może to jakieś przejściow... | beatrixCenci
Obawiam się, że problem nie ma związku ze stroną. Ona często nie ładuje się w ogóle, zwłaszcza w weekendy. Obstawiam raczej problem z przeglądarką/laptopem - mój sprzęt niedomaga, niedawno tak się zawiesił (?), że chyba cudem odzyskałam zakładki. Powinnam rozejrzeć się za nowym komputerem, ale na razie jestem skazana na ten i nie ukrywam, że wolałabym wrócić do udzielania się w serwisie przez Firefoxa - przyzwyczaiłam się, zgromadziłam zakładki idące w tysiące, no i wszystko inne (poczta, fora, portale społecznościowe itd.) też tam robię. Teraz dla nawiązania kontaktu z Tobą musiałam specjalnie odpalić drugą przeglądarkę. Może ktoś potrafiłby mi pomóc?
Użytkownik: wwwojtusOpiekun BiblioNETki 2020-05-24 14:57 napisał(a):
Odpowiedź na: Obawiam się, że problem n... | Pingwinek
Spróbuj odświeżyć stronę przez ctrl+F5.
Możesz też całkowicie wyczyścić pamięć podręczną (cache) w przeglądarce - https://support.mozilla.org/pl/kb/jak-wyczyscic-pamiec-podreczna


Jak nie pomoże, to spróbuj uruchomić Firefoxa bez żadnych dodatków (Menu "Pomoc" -> "Uruchom ponownie z wyłączonymi dodatkami").
Użytkownik: Pingwinek 2020-05-25 00:46 napisał(a):
Odpowiedź na: Spróbuj odświeżyć stronę ... | wwwojtusOpiekun BiblioNETki
Serdecznie dziękuję, Wojtku :). Dziś wprawdzie, po tym, jak podarowałam mojemu laptopowi kilkanaście godzin odpoczynku, Firefox działa znów elegancko (wspominam o odpoczynku, choć nie mam pojęcia, czy istnieje jakikolwiek związek...), ale jeśli ponownie wywinie mi taki numer (oby nie), w pierwszej kolejności spróbuję zastosować Twoje porady!
Patronaty Biblionetki
Biblionetka potrzebuje opiekunów
Recenzje

Użytkownicy polecają:

Redakcja poleca: