Dodany: 06.05.2020 10:33|Autor: Gosias012

Miłość i namiętność

Karolina wiedzie spokojne, wręcz nudne życie. Spełnia się zawodowo w korporacji, gdzie jest niedoceniana, a w domu mąż przestaje ją zauważać i nawet seks im nie wychodzi.
Z każdym kolejnym dniem kobieta czuje się coraz bardziej pomijana. Gdy ma wyjechać na wspólne wakacje z przyjaciółką Dagmarą, a ta w ostatniej chwili musi zrezygnować z wyjazdu, Karolina postanawia wyjechać sama. W Bułgarii poznaje Waldka, niemniej jednak w ostatniej chwili ucieka i zachowuje wierność mężowi.
Po powrocie z wakacji mężczyzna wciąż tkwi w jej pamięci, a dotychczasowe życie wywraca się o sto osiemdziesiąt stopni. I kariera zawodowa, i małżeństwo, i nawet przyjaźń okazują się jednym wielkim problemem, a wartości kompletnie się zmieniają.

Książka, którą dosłownie pochłonęłam. Świetnie napisana i opisująca rewelacyjną historię. Zdecydowanie gorąco polecam!

Recenzja była wcześniej publikowana na innym portalu czytelniczym/stronie księgarni internetowej/blogu.