Dodany: 13.04.2020 18:51|Autor:

Najbardziej znane na świecie uniwersum Nocnych Łowców doczekało się porywającej serii o Magnusie i Alecu. Cassandra Clare powraca z opowieścią o parze shipowanej przez miliony czytelników!

Jedyne, o czym marzył Magnus Bane, to podróż po Europie z Alekiem Lightwoodem – Nocnym Łowcą, który wbrew przeciwnościom losu w końcu został jego chłopakiem. Jednak gdy tylko para zadomawia się w Paryżu, przybywa stary przyjaciel z wiadomościami o sławiącym demona kulcie zwanym Szkarłatną Ręką. Kult został lata temu założony przez Magnusa dla żartu, teraz pod nowym przywództwem dąży do wywołania chaosu na całym świecie. Magnus i Alec wyruszają w pogoń po Europie, aby wyśledzić Szkarłatną Rękę i ich nieuchwytnego nowego przywódcę, zanim zgrupowanie spowoduje więcej szkód. Magnus i Alec będą musieli zaufać sobie bardziej niż kiedykolwiek – nawet jeśli oznacza to ujawnienie tajemnic, które chcieli zatrzymać tylko dla siebie.

Cassandra Clare to amerykańska pisarka urodzona w 1973 roku w Teheranie. Jako dziesięciolatka wraz z rodzicami dużo podróżowała, jednak na stałe osiadła w Nowym Jorku, gdzie zakochała się w krajobrazie Manhattanu. Jej popularność rozpoczęły dwa opowiadania - "Draco Trilogy" związane fabularnie z cyklem powieści o Harrym Potterze oraz "The Very Secret Diaries" inspirowane "Władcą Pierścieni". Autorka serii pod tytułem "Dary Anioła".

[We need YA, 2020]