Dodany: 22.03.2020 18:46|Autor: pola841

Ta seria nie dla mnie...

Właśnie skończyłam "Serce gangstera" Anny Wolf. Starałam się podejść do tej książki zupełnie na luzie, ale nie do końca mi się to udało.

Aleksiej prowadzi niezbyt legalne interesy w Vegas. Ma klub, jednak kwitnie w nim hazard. Nick przez swój nałóg narobił sobie u właściciela długów. Zastawia swoją siostrę, by mieć czas na uzbieranie kasy... Chloe jest zadziorną dziewczyną, która nie daje sobie w kaszę dmuchać. Jednak gdy zostaje porwana przez ludzi Aleksieja, nawet jej pewność siebie gdzieś znika. Po pewnym czasie zaczyna coś czuć do swojego porywacza, a on już przepadł dla niej kompletnie. Chloe grozi niebezpieczeństwo również z innej strony, gdyż jej brat zaciągnął długi nie tylko u Aleksieja.

Oczywiście, to tylko ułamek tego, co tam się działo. Książka była dobrze napisana. Czytało się szybko. Ale nie polubiłam bohaterów, następujące kolejno wydarzenia mnie irytowały i witałam je z niedowierzaniem. Wierzę, że książka może się podobać, ale ja zawsze szukam w fabule czegoś głębszego, coś co mnie poruszy, coś co sprawi, że zapamiętam tę pozycję na dłużej. Tutaj tego nie znalazłam. Książka była strasznie przewidywalna. Naprawdę żałuję, ale zdecydowanie tej serii mówię: nie.

Recenzja ukazała się również na innych portalach.