Dodany: 02.12.2019 19:15|Autor:

"Bose stópki. Joga dla dzieci" to bajkowe opowieści, które zachęcą dzieci do zabaw ruchowych, oddechowych i relaksacyjnych. Każde z opowiadań jest tak skonstruowane, aby dzieci mogły, podczas czytania przez rodziców lub opiekunów, naśladować ruchy zwierząt i przedmiotów - od motyla po samolot. A przy okazji ćwiczyć siłę, zwinność, równowagę i koncentrację.

W książce znajdują się także ciekawostki związane z jogą oraz szczegółowe opisy i ilustracje różnych pozycji jogi.

Elementy jogi wprowadzone do dziecięcych zabaw wspomogą harmonijny rozwój i uważność najmłodszych. Ćwiczcie z dziećmi w ciekawy i kreatywny sposób - niech naśladują oddychanie lwa, utrzymują równowagę jak surferzy i rozciągają swoje ciało niczym wąż. Dobrej zabawy w domu, w szkole i w przedszkolu!

"Autorki w zabawny i inspirujący sposób zachęcają (nie tylko dzieci!) do praktyki jogi, relaksu oraz medytacji. Praca ze swoim ciałem jest tutaj świetną zabawą, a jednocześnie rewelacyjnym pomysłem na kreatywne spędzenie czasu. Jeśli chcesz zachęcić swoje dziecko do praktyki jogi, ta książka z pewnością Ci w tym pomoże!"

Małgorzata Mostowska - nauczycielka jogi oraz założycielka mmYoga

"Chcesz, żeby Twoje dziecko było sprawniejsze od Ciebie? Aby w przyszłości lepiej sobie radziło ze stresem i presją otoczenia? Jeśli tak, koniecznie podaruj mu tę książkę i zacznijcie wspólną przygodę!"

Paulina Holtz

Książka zawiera:
- 5 jogabajek
- 30 ćwiczeń
- miejsce na własną jogabajkę
- informacje o jodze

[Publicat, 2019]