Dodany: 23.11.2019 20:32|Autor:

Zadbaj o swoje zdrowie. Naturalnie z Agnieszką Cegielską.

Żyjemy w zanieczyszczonym środowisku, które osłabia naszą odporność i sprzyja rozwojowi chorób cywilizacyjnych. Co możemy zrobić, żeby ograniczyć wpływ negatywnych czynników na nasz organizm? Odpowiedź jest prosta - powinniśmy spożywać jak najwięcej naturalnych składników.

Po bestsellerowych "Naturalnie" i "Naturalnie 2" nadszedł czas na książkę z przepisami. Agnieszka Cegielska – propagatorka naturalnego stylu życia – przygotowała 60 przepisów na potrawy, które wzmocnią nasze organizmy i będą miały zbawienny wpływ na nasze zdrowie. A ponadto dopieszczą nasze kubki smakowe. Naturalnie, zdrowo i smacznie. Czegóż więcej można chcieć?

Agnieszka Cegielska – absolwentka dziennikarstwa i studiów podyplomowych z dziedziny zdrowia i zdrowego stylu życia. Konsultantka medycyny ajurwedyjskiej. Od kilkunastu lat związana z telewizją TVN, gdzie w programie "Dzień Dobry TVN" prowadzi cykl "Naturalnie". Wielbicielka otaczania się naturą i sięgania w pierwszej kolejności po to, co natura stworzyła.

"Książka »Naturalnie w kuchni« to oryginalna i ponadczasowa publikacja, która z pasją wplata się w dynamicznie rozwijający się nurt wiedzy o naturalnym i zdrowym żywieniu. W XXI wieku nie możemy już ignorować wpływu jedzenia na nasze zdrowie, ale z pewnością jedno możemy zrobić – częściej sięgać po skarby natury, w tym warzywa, owoce, kasze, a ograniczyć spożywanie białka zwierzęcego. Polecam."

Profesor Dariusz Iżycki – onkolog, immunolog kliniczny

[Burda Książki, 2019]