Dodany: 20.11.2019 21:30|Autor: Semm

Polecam

„Magia zmienia” to już kolejny tom przygód niezrównanej Kate Daniels i jak zawsze wprost nie mogłam się oderwać od lektury. Uwielbiam tę serię, a tę książkę czytałam już wcześniej w oryginale, lecz i tak bawiłam się pierwszorzędnie. Mocno przyczyniają się do tego na pewno rewelacyjni bohaterowie, zarówno pierwszo-, jak i drugoplanowi – żywi, przekonujący, pełnokrwiści, zabawni i silni, targani prawdziwymi, ale nieprzesadzonymi emocjami, natykający się na trudności, lecz stawiający im czoła. Autorzy jak zawsze stworzyli wręcz niesamowicie porywającą fabułę, pełną zwrotów akcji, a przede wszystkim naszpikowaną fascynującymi pomysłami, czerpiącymi z różnych kultur i wierzeń. Jestem pełna podziwu dla ich pomysłowości i ciekawych koncepcji, które tu zaserwowali. Zresztą cały ten świat jest po prostu niesamowity – postapokaliptyczna Atlanta niezmiennie nęci i zaskakuje. Uwielbiam cykl o Kate Daniels i z czystym sercem mogę zarekomendować książkę „Magia zmienia” – powieść zdecydowanie trzyma poziom. Polecam! :)