Dodany: 29.10.2019 11:46|Autor: silwana

Pan romantyczny

"Pan Romantyczny" Leisy Rayven to dość nietypowy romans. W książce nie ma dużo scen erotycznych, jednak napięcie czuć prawie w każdej stronie.

Pan Romantyczny to alter ego Maxa Rileya, który za odpowiednią cenę spełni fantazję każdej kobiety. Eden Tate, dziennikarka, która pragnie zdobyć lepsze stanowisko, postanawia odkryć, kim tak naprawdę jest tajemniczy Pan Romantyczny. Czy Max da radę przekonać do siebie sceptyczną dziennikarkę?

Czytając pierwsze strony, miałam wrażenie, że gdzieś już z czymś podobnym się spotkałam. Nie mogłam sobie tylko skojarzyć, co to mogło być. Na szczęście dość szybko to wrażenie minęło i mogłam skupić się tylko na fabule, która była bardzo dobra. Bardzo polubiłam bohaterów, w sumie Max nawet zdobył moją większą sympatię. Bardzo dobrą postacią była też babcia głównej bohaterki. Sama chciałabym mieć taką pełną humoru, ale i mądrości babcię.

Jak wspomniałam wcześniej, ta książka na pewno nie jest typowym erotykiem, samych scen jest niewiele, ale za to książka doskonale pokazuje, że czasami pocałunek może dać dużo więcej radości niż samo zbliżenie.
"Pana romantycznego" czytało się bardzo szybko. Autorka ma dość lekki styl. Fabuła czasami zaskakuje, co jest jej atutem. Zdecydowanie jest to książka warta polecenia, zwłaszcza na chłodne dni, które nadchodzą. Z pewnością każdy czytelnik spędzi z nią bardzo przyjemne chwile.

Recenzja pojawiła się też na innych portalach.