Dodany: 2019-10-06 13:04|Autor: justyna39

Paryska podróż...


Agnieszka wraz z rodziną wybiera się do Paryża, gdzie spędzić ma podróż poślubną. Jednakże los znów szykuje dla niej niemałą niespodziankę. Podczas pobytu w Paryżu odwiedza dawnych znajomych, dowiaduje się czegoś więcej o Napoleonie i nie tylko o nim. Niebawem wszystkie sprawy związane z Paryżem przybierają nieoczekiwany obrót. Jak zakończy się podróż poślubna Agnieszki?

"Paryska podróż" to trzeci tom pełen zabawnych perypetii Agnieszki i jej znajomych. Tym razem bohaterce towarzyszy rodzina - dwaj bracia, bratowa oraz mąż (Artur). Mimo obecności najbliższych Agnieszka nie czuje się zbyt szczęśliwa i pragnie zrealizować własne marzenia...

W moim odczuciu trzeci tom jest równie dobry, jak i dwa poprzednie. Mimo braku dawnych studenckich klimatów i nieobecności Ewy powieść czyta się lekko i przyjemnie. Znowu możemy "odwiedzić" paryskie zakamarki, muzea, wystawy obrazów, a także restauracje czy knajpy. Jednakże nadal to sami bohaterowie, a zwłaszcza ich perypetie, nadają powieści większego uroku. Powieść idealna na parę długich dni.

Recenzję opublikowałam również na swoim blogu oraz na innym portalu.

(c)Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie bez zgody autora zabronione.

Wyświetleń: 201
Dodaj komentarz
Patronaty Biblionetki
Biblionetka potrzebuje opiekunów
Recenzje

Użytkownicy polecają:

Redakcja poleca: