Dodany: 21.09.2019 21:12|Autor: il93

Czytatnik: Lisie opowieści

Darmowe ebooki i audiobooki: antologie/wielu autorów

#kryzysżywnościowy: Ilustrowana opowieść o bezpieczeństwie żywnościowym (Fraser Evan D. G., Mooney Scott, Commisso Rocco, Perlock John)
Efekt ekranu: Kultura cyfrowa opowiedziana w tekstach z dwutygodnik.com (antologia; Arest Darek, Bauman Zygmunt, Chmielecka Julia i inni)

Seksualność w najnowszej literaturze polskiej (antologia; Dobosiewicz Joanna, Jagodzińska-Kwiatkowska Joanna, Grajewski Łukasz i inni)
Poezja polska po roku 2000: Diagnozy-problemy-interpretacje (antologia; Potkański Jan, Maliszewski Karol, Cieślak Tomasz i inni)
Nie w pierwszym szeregu: O poetach lat 90. (antologia; Dalasiński Tomasz, Kujawa Dawid, Kuliński Przemysław i inni)
Dekada kultury 1989–1999 (antologia; Maliszewski Karol, Łazicka Agnieszka, Dalasiński Tomasz i inni)
Rówieśnicy III RP: 89'+ w poezji polskiej (antologia; Brągiel Monika, Kujawa Dawid, Kuliński Przemysław i inni)
Zapis czasu/czas zapisu: Rozmowy (nie tylko) o książkach (antologia; Brzoska Wojciech, Kuliński Przemysław, Chutnik Sylwia i inni)
Cisza: Lektura krytyczna (antologia; Samsel Karol, Gleń Adrian, Dźwinel Kamil i inni)
Parodia i ironia w literaturze polskiej po roku 1989: Interpretacje (antologia; Pranke Michał, Marcinkiewicz Paweł, Cerazy Justyna i inni)
Doświadczenia negatywne w poezji polskiej XXI wieku (antologia; Kujawa Dawid, Dalasiński Tomasz, Staśko Maja i inni)
Futuronauta: Najlepsze teksty futurystyczno-naukowe (antologia; Zańko Przemysław, Janik Justyna, Kowalczyk Marcin i inni)
Wiedźmin: Bohater masowej wyobraźni (antologia; Kuster Maciej, Zaborowski Paweł, Olczyk Adam i inni)
Kobieca strona popkultury (antologia; Cieśliński Szymon, Płoszaj Joanna, Dudziński Robert i inni)
Liryka francuska: Serya 1-2 (antologia; Vigny Alfred de, Gautier Théophile (Gautier Teofil) (1811-1872), Banville Théodore de i inni)
Fantazmaty: Tom 1 (antologia; Majka Paweł, Hałas Agnieszka, Przyłucki Tomasz i inni)
Fantazmaty: Tom 2 (antologia; Studniarek Michał, Nogal Daniel, Moń Marcin i inni)
nanoFantazje 1.0: Antologia mikroopowiadań (antologia; Rewiuk Krzysztof, Krukowski Łukasz, Dura Adam i inni)
Ja, legenda (antologia; Janusz Alicja, Kulig Kamil, Matkowski Krzysztof i inni)
Rozstaje: Antologia Sekcji Literackiej Śląskiego Klubu Fantastyki (antologia; Chodorowska Krystyna, Binkowska Małgorzata, Tempłowicz Alicja i inni)
Skafander i melonik (antologia; Hrycyszyn Anna, Sokólska Aleksandra, Lasik Marta Magdalena i inni)
Zabawa w Boga (antologia; Askaldowicz Anna, Rosenbaum Benjamin, Chodorowska Krystyna i inni)

Królikowska Paulina, Baum Daniel
Inka (Królikowska Paulina, Baum Daniel)

Darmowe ebooki i audiobooki: A-F
Darmowe ebooki i audiobooki: G-Ł