Dodany: 13.08.2019 23:52|Autor:

Książka: Przysięga ze złota
Fast Valentina
Notę wprowadził(a): margines

Prawda jest gorsza od kłamstwa

"Nie potrafiłam patrzeć mu w oczy, tak strasznie wstydziłam się swojej słabości. Ja, kandydatka na księżną, uczestniczka ostatniego etapu, obawiałam się księcia Viterry.
Medyk prychnął niezadowolony i poszedł do swoich szafek z lekarstwami, po czym zaczął czegoś szukać. Chwilę później wcisnął mi w dłoń niewielkie pudełeczko.
- To panience pomoże. Ale proszę brać najwyżej jedną dziennie. - Ojcowskim gestem położył mi dłoń na ramieniu. - Wszystko będzie dobrze.
Wiedziałam, że wcale nie będzie, lecz mimo to pokiwałam głową i spróbowałam podziękować mu najszczerszym uśmiechem, na jaki było mnie stać. Potem śpiesznie opuściłam jego gabinet".

Fragment książki

Valentina Fast pracuje jako… księgowa i w każdej wolnej chwili pisze książki dla młodzieży. Uwielbia swojego męża, leniwe niedziele, regały wypełnione książkami i obfite śniadania w towarzystwie najbliższych. Pracuje przy muzyce klasycznej, najchętniej na kanapie w salonie i z laptopem na kolanach. Mieszka w Münster i marzy o wybudowaniu własnego domu na wsi. Zadebiutowała serią "Royal", która w Niemczech z dnia na dzień uczyniła ją królową ebooków.

Dramatyczne zmiany
Burzliwe historie
Perfidne kłamstwa

"Historia, która zaczęła się tak sielsko i słodko, nagle zmienia swój klimat, co uważam za duży plus. Rywalizacja wkracza na nowe, niebezpieczne tory. Jasnym staje się, że za kulisami tej pięknej, posągowej oprawy toczy się polityczna gra, której nie jesteśmy świadomi".

Edyta Gełdon, @WPepkuTrojmiasta, edytka28.blogspot.com

"Coraz lepiej i lepiej. Taka jest seria Valentiny Fast. Pewna siebie dokładnie tak jak kandydatki na księżną. Elegancka jak korytarze pałacu. Zaskakująca niczym książęce wybory”.

Beata Moskwa, @thievingbooks, thievingbooks.blogspot.com

Po wielu wyzwaniach i godzinach nauki dworskiej etykiety Tatiana, dla której królewski przepych i splendor nie mają znaczenia, cieszy się, że koniec rozgrywek już blisko. Jest pewna, że serce księcia należy tylko do niej i z nadzieją oczekuje jego decyzji. Ale pod piękną fasadą konkursu, który ma wyłonić księżną, kryją się rysy i pęknięcia. Dziewczyna nie ma złudzeń - jest pionkiem w czyjejś perfidnej grze, która toczy się o ogromną stawkę.

Czy Tania odkryje sekret Królestwa Viterry?

[Media Rodzina, 2019]