Dodany: 2019-08-12 13:11|Autor: Pingwinek

Kate Mulvey - "Jak uwieść młodszego faceta: Łowieckie porady kuguarzycy"

(Czytatka zdradza co nieco.)

Pozycja (nomen omen) teoretycznie dla mnie - a praktycznie na 2. Testy uświadamiają mi, że (może na szczęście?) nie jestem zbyt kuguastyczna, ustalone preferencje to do spełnienia definicji zdecydowanie za mało. Poradnik wykazuje, że niestety bardzo dużo we mnie ze strachliwej kotki (czy też pumy - ponoć określenie trzydziestki). Najbardziej przypominam Kuguarzycę Łagodną, mniej Kontrolującą Kuguarzycę Alfa, jeszcze mniej Kuguarzycę Ostrożną, a najmniej Kuguarzycę Boginię. Tymczasem powinno być dokładnie na odwrót, zważając na mój gust co do młodych wilczków (mix Szczeniaka Sportowca i Szczeniaka Alfa, tak bym celowała). Choć i ich charakterystyka pod pewnymi względami po prostu mi nie pasuje do Tego Jedynego. Ale niektóre uwagi trafiają w punkt, zaś niektóre rady brzmią sensownie. Jednak ogólnie książka wydaje się raczej płytka... i byle jak skonstruowana: z zabawy "Jesteś gotowa na toyboya?" wynika, że jestem jednocześnie napalona i zbyt spięta. Fuck logic!

Przy okazji - fajny cytat (anonimowy):

"Bratnie dusze to ludzie, którzy wydobywają z ciebie to, co najlepsze. Nie są idealni, ale są idealni dla ciebie."

Jak uwieść młodszego faceta: Łowieckie porady kuguarzycy (Mulvey Kate)