Dodany: 06.08.2019 22:26|Autor: mrs.book.book

Słodkie szaleństwo

Helena jest najmłodszą z sióstr i dostaje pracę w Nowym Jorku, gdzie będzie mieszkać po sąsiedzku z siostrą (drugą względem wieku) Natalie. W wielkim mieście zostaje miło powitana przez całą paczkę Nat. Wszyscy traktują ją jak rodzina.

Max to kobieciarz o dobrym sercu. Jednak Helena nie darzy go sympatią. A wszystko przez pewną sytuację, która miała miejsce na weselu Natalie. Gdy tylko Max dowiaduje się, iż główna bohaterka za nim nie przepada, postanawia to zmienić. Na początku jednak mu nie wychodzi. Nie potrafi z nią flirtować. Z czasem przekonuje ją do siebie. Helena pracuje w ośrodku rehabilitacyjnym, gdzie uczęszcza córka Maxa. Dziewczynka i kobieta nadają na tych samych falach i zostają przyjaciółkami, co zdecydowanie lepiej wpływa na Ceecee (córkę Maxa).

Przyznam, że na początku jakoś nie byłam przekonana do tej książki. Tam wszyscy sobie mówią, że się kochają, nawet szwagier do szwagierki! Jakoś nie pozwalało mi to wczuć się w lekturę. Jednak po jakimś czasie ku mojemu zdziwieniu, kompletnie przestało mi to przeszkadzać. A wręcz spodobało mi się, że wszyscy mają ze sobą taki wspaniały kontakt.

Historia czyta się bardzo szybko, powiem nawet, że jest wciągająca. Fakt, była ciut przewidywalna, jednak nie stanowiło to dla mnie problemu. Bardzo przyjemna lektura, którą polecam.

Moim zdaniem nie jest konieczne czytanie wszystkich części po kolei, jednak ja po przeczytaniu tej (trzeciej części serii "Friend-Zoned") mam ogromna ochotę na zapoznanie się z wcześniejszymi tomami.