Dodany: 2019-07-26 14:48|Autor: DivaAnee

BiblioNETka> O BiblioNETce

3 osoby polecają ten tekst.

Filtrowanie i wygląd


(Jak już poprawicie wygląd dotychczasowej biblionetki na podobny do poprzedniego)
Marzę, żeby filtrując wszystkie dzieła jakiegoś autora(to dobrze widać kiedy jesteśmy na cyklu bo jest podobnie) wg roku, czy ocen zaznaczone było że jest do jakiś cykl (nie seria wydawnicza), żeby było widać, że ta jedna pozycja jest częścią czegoś większego, a widzę to tak(forma tabeli, a wiele funkcji filtrów):
tytuł -> tytuł serii jeśli jest i jej numer w kolejności -> rok wydania-> nota czytelnicza

a jest tak:
tytuł -> nota czytelnicza
i tak wszystko co dot. danego autora


Funkcja ta miałaby się pojawiać dopiero po uruchomieniu filtrowania tak jak dotychczas.

Druga rzecz to opis książki/adnotacja o niej.
Wcześniej kiedy wchodziło się na konkretną pozycję, było wszystko po kolei i opis był pod notą czytelniczą, natomiast teraz jest tak daleko, że już go nawet nie szukam, patrzę na opisy u konkurencji, ponieważ denerwuję się kiedy szukam tego jedynego właściwego - oryginalnego z okładki książki (od wydawcy).
Widok okładki wystarczy tylko wtedy kiedy wchodzimy na konkretną książkę, i można by tu zrobić opcję kilku okładek, wydania archiwalne i ewentualne dodruki, ponieważ wiele książek ma wiele wydań (tak jak można dodać przynależność książki do kilku cykli), a ja jako wzrokowiec czasem nie pamiętam że coś czytałam, tylko poznaję po okładce. To jest coś czego nie ma nikt.

Bardzo proszę poprawcie biblionetkę, żeby wyglądała tak cudownie przejrzyście jak dawniej, nie potrzeba było takich zmian tylko odświeżenia...

Wyświetleń: 75
Dodaj komentarz
Patronaty Biblionetki
Biblionetka potrzebuje opiekunów
Recenzje

Użytkownicy polecają:

Redakcja poleca: