Dodany: 2019-07-02 00:27|Autor: Małgorzata_Opiekun BiblioNETki

1 osoba poleca ten tekst.

„Wiedźmin” - Netflix zaprezentował logo, plakat oraz zdjęcia postaci


Netflix udostępnił oficjalny plakat, logo oraz zdjęcia z planu serialu „Wiedźmin" („The Witcher”) na podstawie prozy Andrzeja Sapkowskiego. Pierwsza oficjalna zapowiedź serialu  zostanie zaprezentowana podczas San Diego Comic Con 19 lipca.

Netflix oficjalnie rusza z promocją swojego najnowszego serialu „Wiedźmin”, w którym tytułową rolę gra Henry Cavill do tej pory znany przede wszystkim z roli Supermena. Teraz po raz pierwszy możemy zobaczyć jak wygląda nieustraszony wiedźmin już po odpowiedniej charakteryzacji.

Oprócz postaci Geralta z Rivii, na pierwszych ujęciach możemy zobaczyć również Ciri graną przez Freyę Allan oraz postać Yennefer z Vengerbergu odgrywaną przez Anyę Calotrę. 

Udostępniono też planszę z logiem serii, które składa się z symboli odpowiadających trójce głównych bohaterów (wilk Geralta, jaskółka Ciri i gwiazda Yennefer).

Netflix opublikował nie tylko najnowsze zdjęcia z serialu, ale także oficjalny opis fabuły: 

„Oparty na bestsellerowej serii powieści serial Wiedźmin to opowieść o przeznaczeniu i rodzinie. Geralt z Rivii, samotny łowca potworów, stara się odnaleźć swoje miejsce w świecie, w którym ludzie często okazują się gorsi niż najstraszniejsze monstra. Na swojej drodze spotyka potężną czarodziejkę i skrywającą niebezpieczny sekret młodą księżniczkę. Teraz we trójkę muszą odnaleźć się pośród czyhających na nich na Kontynencie niebezpieczeństw”.

Prawdopodobnie za 3 tygodnie (19 lipca) doczekamy się pierwszej zapowiedzi wideo. Netflix, bowiem potwierdził, że „Wiedźmin” zmierza do San Diego na Comic-Con, gdzie serial będzie promowany.

Oprócz tego „Wiedźmin" ma już oficjalne profile na Instagramie i Facebooku, gdzie na bieżąco będą udostępniane informacje o serialu.

Serial „Wiedźmin” będzie miał swoją premierę pod koniec 2019 roku, a konkretnie 20 grudnia.

Patronaty Biblionetki
Biblionetka potrzebuje opiekunów
Recenzje

Użytkownicy polecają:

Redakcja poleca: