Dodany: 18.04.2019 09:39|Autor:

Stwórz swoje niepowtarzalne średniowieczne fortyfikacje dzięki przewodnikowi "Minecraft. Konstrukcje przestrzenne. Średniowieczny gród" z serii "MINECRAFT".

W środku fani gry znajdą szczegółowe plany, schematy i wskazówki dotyczące tworzenia średniowiecznej architektury w świecie Minecraft. Poznaj szeroką gamę rozwiązań konstrukcyjnych, która pozwoli Ci na zaprojektowanie wielu fantastycznych fortyfikacji i zbudowanie twierdzy nie do zdobycia. Zaskocz pozostałych graczy strzelistymi wieżami obronnymi i nieprzebytymi, grubymi murami. Wznieś zamek na miarę prawdziwego średniowiecznego władcy, idealnie oddający realia epoki od monumentalnej sali tronowej po zimne, tajemnicze lochy i zostań panem swojego królestwa.

Minecraft to jedna z najpopularniejszych gier naszych czasów. Cały jej świat składa się wyłącznie z bloków. Z niektórych można budować, inne pomagają utrzymać się przy życiu. Każdy blok otwiera nowe możliwości i stanowi zapowiedź niezwykłych przygód. Nie ma rzeczy, której nie można zbudować. Ale od czego zacząć, mając tak wiele możliwości? I jak dorównać najlepszym specjalistom w tej dziedzinie?

Wydawane przez Egmont książki poświęcone Minecraftowi ułatwiają funkcjonowanie w tym niebezpiecznym, ale fascynującym świecie. Dzięki nim możesz zostać budowniczym, wojownikiem, a nawet prawdziwym ekspertem!

[Egmont Polska, 2016]