XXV Targi Wydawców Katolickich

Autor: OlimpiaOpiekun BiblioNETki

Data dodania: 2019-04-04 13:49

Rozpoczynają się Jubileuszowe XXV Targi Wydawców Katolickich (które odbędą się w dniach od 04 –07 kwietnia 2019 r.).

Targi, tak jak poprzednie, odbędą się w Arkadach Kubickiego na Zamku Królewskim, Plac Zamkowy 4, Warszawa.

Arkady Kubickiego – miejsce znajdujące się w centrum Stolicy, w którym organizowanych jest wiele ekspozycji targowych, wystawienniczych, kulturalnych. Poprzednie edycje Targów ukazały, że to dobre miejsce dla wciąż rozwijającej się imprezy targowej.

Jubileuszowe Targi wpisują się w Jubileusz 25-lecia istnienia Stowarzyszenia Wydawców Katolickich, które powstało 4 grudnia 1993 r.

Więcej przeczytać można na stronie: Stowarzyszenia Wydawców Katolickich.

komentarzy: 1

Użytkownik: LouriOpiekun BiblioNETki 2019-04-04 14:26 napisał(a):

Odpowiedź na: Rozpoczynają się Jubileu... | OlimpiaOpiekun BiblioNETki Pokaż rodzica

Ja już byłem, polecam, udało mi się także zahamować żądzę zakupów (zrezygnowałem m.in. z Historia antykultury: Wprowadzenie do wiedzy społecznej (Karoń Krzysztof) i z niedostępnego w księgarniach internetowych Marksizm kulturowy: 50 lat walki z cywilizacją Zachodu (Rozwadowski Dariusz)) i nabyłem jedynie:

Skąd się biorą wierzące dzieci?: Jak skutecznie przekazać wiarę swoim dzieciom (Wołochowicz Mariola, Wołochowicz Piotr)
Roztrzaskane lustro: Upadek cywilizacji zachodniej (Roszkowski Wojciech (pseud. Albert Andrzej))