Dodany: 01.03.2019 14:56|Autor: UzytkownikUsuniety04​282023155215Opiekun BiblioNETki

Festiwal Apostrof. Pierwsi goście

Noblistka, białoruska mistrzyni reportażu Swietłana Aleksijewicz. Lauren Groff, autorka powieści, którą Barack Obama nazwał najlepszą książką roku. I wreszcie Olga Tokarczuk, jedna z najbardziej utytułowanych i poczytnych polskich autorek w roli kuratorki. To trzy światowego formatu pisarki otwierające pulę literackich gwiazd tegorocznej edycji Apostrofu. Międzynarodowego Festiwalu Literatury, który startuje 20 maja.

Apostrof. Międzynarodowy Festiwal Literatury odbywa się w tym roku po raz czwarty. To jedyne takie święto pasjonatów książek, które jednocześnie, przez 7 kolejnych dni, dzieje się w sześciu polskich miastach: Warszawie, Krakowie, Poznaniu, Wrocławiu, Gdańsku i Katowicach. Obfitujący w spotkania wokół premier i gorących tytułów program Festiwalu zostanie – zgodnie z kuratorskim zamysłem – uzupełniony o szereg debat skoncentrowanych wokół tematu przewodniego edycji.

Apostrof. Międzynarodowy Festiwal Literatury

20-26 maja 2019 roku

Miasta festiwalowe: Warszawa, Kraków, Poznań, Wrocław, Gdańsk, Katowice

Organizator: Empik

Partnerzy: Teatr Powszechny w Warszawie, Nagroda im. Ryszarda Kapuścińskiego za Reportaż Literacki, Wydawnictwo Literackie, Wydawnictwo Czarne, Wydawnictwo Pauza.

Wydarzenie na Facebooku: https://www.facebook.com/events/400755010501040/

Użytkownik: Renax 02.03.2019 05:31 napisał(a):
Odpowiedź na: Noblistka, białoruska m... | UzytkownikUsuniety04​282023155215Opiekun BiblioNETki
Bardzo ciekawi goście. Czy rozmowy z tymi autorami będą jakoś nagrywane, tak, żeby czytelnicy, którzy nie mogą być będą mogli tego posłuchać?
Użytkownik: dot59Opiekun BiblioNETki 05.03.2019 18:40 napisał(a):
Niestety podany adres strony nie działa - ukazuje się komunikat:
"Przykro nam, nie ma strony o takim adresie...".

Próba wejścia przez strony Empiku także nic nie daje, bo są tam jedynie informacje z zeszłorocznego festiwali.
Użytkownik: UzytkownikUsuniety04​282023155215Opiekun BiblioNETki 15.03.2019 11:54 napisał(a):
Odpowiedź na: Niestety podany adres str... | dot59Opiekun BiblioNETki
Fakt, tak podali, a nie działa.

I.