Dodany: 20.02.2019 00:00|Autor: UzytkownikUsuniety04​282023155215Opiekun BiblioNETki

HISTORIA JUTRA — spór o pamięć, fakty i fikcję w czasach internetu

Z okazji 60. urodzin Wydawnictwa Znak Wydawnictwo Znak oraz Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN zapraszają na wyjątkowe spotkanie

HISTORIA JUTRA — spór o pamięć, fakty i fikcję w czasach internetu

z udziałem: Normana Daviesa, Natalii Hatalskiej, Agnieszki Holland oraz Timothy’ego Snydera.

W jaki sposób historia może obronić nas przed nacjonalizmem i populizmem?

Czy Google i Facebook zagrażają naszej wolności?

Jaką historię zostawimy przyszłym pokoleniom?

Spotkanie poprowadzą Dominika Kozłowska oraz Jacek Stawiski.

Środa, 6 marca 2019, godz. 18.00

ul. Anielewicza 6, Warszawa

Podczas spotkania będzie możliwość zakupu m.in. najnowszej książki Timothy’ego Snydera Droga do niewolności (premiera 27 lutego 2019).

Bezpłatne wejściówki na spotkanie w audytorium będą dostępne w kasach Muzeum oraz internetowym systemie sprzedaży www.bilety.polin.pl od piątku 1 marca, od godziny 12.00. Muzeum jest dostępne dla osób z niepełnosprawnością ruchową.

Streaming będzie dostępny w dwóch sąsiednich salach (bez konieczności rezerwacji). Wejście możliwe pod warunkiem dostępnych wolnych miejsc siedzących. Spotkanie będzie można śledzić przez internet na www.facebook.com/WydawnictwoZnak.

Ze względów bezpieczeństwa prosimy o przybycie co najmniej 15 minut przed rozpoczęciem spotkania, co zagwarantuje Państwu miejsce siedzące i udział w wydarzeniu.

źródło: materiały prasowe wyd. Znak

Użytkownik: Klosterkeller 25.02.2019 16:51 napisał(a):
Odpowiedź na: Z okazji 60. urodzin Wyd... | UzytkownikUsuniety04​282023155215Opiekun BiblioNETki
Bardzo mnie to interesuje - szkoda, że w terminie dla mnie niedostępnym. Mam nadzieję, że będą jakieś relacje po tym spotkaniu.